Bieg Arasmusa

16 wrzesień 2018 r.
Kiełpino
Bieg Arasmusa

16 września w Kiełpinie już po raz trzeci odbędzie się Bieg Arasmusa. To jedno z największych tego typu wydarzeń sportowych na Kaszubach i Pomorzu. Zapisy ruszyły.

Jest to jedno z największych wydarzeń sportowych na Kaszubach i całym Pomorzu, z czołówką polskich zawodników oraz reprezentantów innych krajów, a także rzeszą ponad 2 tysięcy osób, biegaczy w każdym wieku - dzieci, młodzieży i dorosłych oraz setkami kibiców na trasie biegu. Bieg z pasji do biegania.

Trzecia odsłona biegu odbędzie się 16 września 2018 roku i jest realizowana w Kiełpinie k. Kartuz.

W biegu głównym na dystansie 5 kilometrów wszyscy zmierzą się na jednej z najszybszych atestowanych tras na dystansie 5 km w Polsce. Imprezie ponownie będzie towarzyszyła akcja charytatywna "biegamy i pomagamy".

W programie oprócz startu głównego bieg rodzinny, bieg dzieci, bieg dla par.

Więcej informacji na facebookowym profilu oraz na stronie biegu.

inf. Bieg Arasmusa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd