XIV Rajd "Z Kompasem"

26 - 27 maj 2018 r.
Goręczyno
XIV Rajd "Z Kompasem"

Tego nie można przegapić- przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu "Z kompasem", wyrusz poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy.

Rajd "Z kompasem" to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody.

Podczas XIV Rajdu "Z Kompasem" do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych (Smerfowa 10km, Różowa 15km, Zielona 15km, Czarna 21km oraz Czerwona 50km) oraz trzy rowerowe (Kubusiowa 15km, Żółta 42km oraz Fioletowa 100km). Każdy znajdzie coś dla siebie. Najdłuższe trasy rywalizują w ramach Pucharu Polski.

Więcej informacji na stronie.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd