Majówka z Generałem Józefem Wybickim - czyli wyprawa po generalskie epolety

19 maj 2018 r.
Dwór Rodziny Wybickich w Sikorzynie / Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie
Majówka z Generałem Józefem Wybickim - czyli wyprawa po generalskie epolety

W sobotę 19 maja po raz 13 odbędzie się rajd i konkurs pn. "Majówka z Generałem Józefem Wybickim - czyli wyprawa po generalskie epolety".

Uczestnikami będą szkolne zespoły 3-osobowe ze wszystkich typów szkół (podstawowe, gimnazja, ponadpodstawowe oraz indywidualne).
Głównymi organizatorami są: Starosta Kartuski, Starosta Kościerski, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Stężycy, Muzeum Narodowe w Gdańsku/oddział Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Maria i Leszek Zakrzewscy - właściciele Dworu Rodziny Wybickich w Sikorzynie, Wójt Gminy Stężyca oraz Wójt Gminy Nowa Karczma.

Rajd rozpocznie się o godzinie 8.00 (rejestracja uczestników od godz. 9:00) w Dworze Rodziny Wybickich w Sikorzynie a zakończy około 17.00 w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.

Zgłoszenia należy składać w terminie do 20 kwietnia 2018 roku mailem: promocja@kartuskipowiat.pl , kultura@kartuskipowiat.com.pl

Biuro konkursu znajduje się w Wydziale Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Kartuzach, ul. Gdańska 26, 83-300 Kartuzy, tel. 0 58 694-82-60 lub 61.

inf. www.kartuskipowiat.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd