Akcja "SpoKREWnieni służbą" w powiecie kościerskim

2 - 30 marzec 2018 r.
Kościerzyna, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, ul. Alojzego Piechowskiego 36
Akcja "SpoKREWnieni służbą" w powiecie kościerskim

Marcowa zbiórka krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się na terenie powiatu kościerskiego w dniach od 2 do 30 marca.

Jest to ogólnopolska akcja pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zrzeszająca służby mundurowe w działaniach krwiodawczych. W zeszłym w roku akcję na terenie powiatu kościerskiego prowadzono 13-17 marca, w tym czasie 21 osób mundurowych oddało krew (9,450 litrów krwi) w RCKiK od. Kościerzyna przy Kościerskim Szpitalu.

W tym roku służby mundurowe będą mogły oddać krew w RCKiK w daniach od 2 marca, aż do 30 marca br. (proszeni są o wpisywanie na listę po oddaniu krwi).

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd