Spotkanie informacyjne "Sieć kultury 2018"

20 luty 2018 r. (od godz. 15:00)
Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury, ul. Długa 31
Spotkanie informacyjne "Sieć kultury 2018"

Dom Kultury w Kościerzynie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji założeń programu oraz szczegółowym zadaniom udziału w konkursie "Sieć kultury 2018".

na oddolne, regionalne inicjatywy z zakresu edukacji i kultury. Sieć kultury to program nastawiony na sieciowanie, dokształcanie i wspieranie kadr kultury województwa pomorskiego w realizowanych działaniach. Jest częścią ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 r. w Kościerskim Domu Kultury o godz. 15.00.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd