VIII Pomorska Majówka Motocyklistów

25 - 27 maj 2018 r.
OW Kormoran Sycowa Huta
VIII Pomorska Majówka Motocyklistów

Koncert Golden Life, tradycyjna parada motocyklowa, ognisty grill i wyśmienita pogoda. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w ósmej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów.

VIII Pomorska Majówka Motocyklistów odbędzie się w dniach 25-27 maja 2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran - Sycowa Huta. Pierwszego dnia rajdu z Ośrodka Wczasowego Kormoran motocykliści paradą rusza na Rynek Miasta w Kościerzynie. Tam nastąpi inauguracja wydarzenia, odbędzie się też koncert. Dalsze atrakcje czekać będą na uczestników w Ośrodku Wczasowym Kormoran. Tam przewidziano konkursy z nagrodami, ognistego grilla, losowania nagrody głównej. Tegoroczne gwiazdy to zespół "Golden Life 7", "Ban On", "Bike Lovers Band", "Access Denied", Ciho".

Rezerwacje i informacje można uzyskać pod adresem e-mail: york@cruiseriders.pl i nr tel. 602 875 558.

inf. FB organizatora

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd