I Charytatywny przejazd rowerowy MTB - Kłobuczyno 2018

25 marzec 2018 r. (od godz. 10:00 do godz. 15:00)
Kłobuczyno
I Charytatywny przejazd rowerowy MTB - Kłobuczyno 2018

Impreza ma charakter przejazdu rowerowego dla dowolnej liczby osób - nie jest to wyścig MTB oraz rajd na orientację Będzie to spotkanie przyjaciół z rowerowej rodziny.

Spędzimy aktywnie niedzielę na dwóch kółkach przy okazji udzielając się charytatywnie.

Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy wśród uczestników (wpłaty w dowolnych kwotach do specjalnie przygotowanej "świnki skarbonki"). Środki, które uda się nam w ten sposób pozyskać wspomogą działalność OSP Kłobuczyno oraz Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Środki podzielone zostaną w proporcji 50/50. Pieniądze na rzecz jednostki OSP przeznaczone zostaną na zakup najpotrzebniejszego sprzętu medycznego, natomiast pieniądze na rzecz hospicjum wpłacone zostaną w całości na konto tej organizacji.

www.pomorskiehd.pl

www.ospklobuczyno.pl.

Spotykamy się przy remizie OSP Kłobuczyno w niedzielę 25 marca o godzinie 10:00. Dajemy sobie około 30 minut na wymianę uśmiechów i uścisków oraz zapełnienie naszej skarbonki. Następnie ruszamy wspólnie na rowerach na boisko wiejskie (około 500 m od remizy OSP). Będzie to punkt rozpoczęcia oraz zakończenia naszego przejazdu.

Trasa przebiegać będzie przez lasy otaczające miejscowość Kłobuczyno. Cała trasa będzie odpowiednio oznaczona. Jej forma to kilkunastu kilometrowa pętla. Na pętli tej będą znajdować się cztery mini punkty z strażakiem, który za przejazd danego punktu kontrolnego wręczy Wam flagę. Przejazdy będą odbywać się do godziny 13:30. O tej godzinie będzie można na punktach odebrać ostatnią flagę. Dla osoby, która uzyska największą liczbę flag - przewidziana atrakcyjna nagroda.

Przybywając na naszą imprezę i biorąc w niej udział odpowiadasz za siebie i pozostałych uczestników wydarzenia - obowiązkowym zatem jest kask rowerowy oraz trzymanie się wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy odpowiada za własne zdrowie i bezpieczeństwo - impreza nie jest oficjalnym wyścigiem itp. dlatego bierzesz w niej udział na własną odpowiedzialność.

Po zakończeniu przejazdu zapraszamy wszystkich uczestników na drobny poczęstunek.

Aby wziąć udział w imprezie - wymagany jest rower MTB (na trasie będą podjazdy, wąskie single, piasek itp.).

Impreza odbędzie się jeśli swoją obecność potwierdzi minimum 30 osób.

inf. FB Organizatora

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd