I Charytatywny przejazd rowerowy MTB - Kłobuczyno 2018

25 marzec 2018 r. (od godz. 10:00 do godz. 15:00)
Kłobuczyno
I Charytatywny przejazd rowerowy MTB - Kłobuczyno 2018

Impreza ma charakter przejazdu rowerowego dla dowolnej liczby osób - nie jest to wyścig MTB oraz rajd na orientację Będzie to spotkanie przyjaciół z rowerowej rodziny.

Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy wśród uczestników (wpłaty w dowolnych kwotach do specjalnie przygotowanych skarbonek). Środki, które uda się nam w ten sposób pozyskać wspomogą działalność Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Całkowity dochód pozyskany podczas tego wydarzenia trafi bezpośrednio na konto tejże instytucji. Zbiórka zostanie zgłoszona przez fundację tak aby wszystko odbyło się jawnie i transparentnie.

Spotykamy się na placu wiejskim w Kłobuczynie w niedzielę 25 marca o godzinie 10:00. Dokonujemy wpłat do skarbonek - następnie zapisujemy się na liście osób uczestniczących oraz podpisujemy oświadczenie o uczestnictwie w imprezie na własną odpowiedzialność. Pozostałe szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym.

Trasa przebiegać będzie przez lasy otaczające miejscowość Kłobuczyno. Cała trasa będzie odpowiednio oznaczona. Jej forma to kilkunastu kilometrowa pętla. Na pętli tej będą znajdować się dwa punkty, na których otrzymacie flagę oraz dostaniecie poczęstunek. Przejazdy będą odbywać się do godziny 13:30. O tej godzinie będzie można na punktach odebrać ostatnią flagę. Dla osoby, która uzyska największą liczbę flag - przewidziana atrakcyjna nagroda.

Przybywając na naszą imprezę i biorąc w niej udział odpowiadasz za siebie i pozostałych uczestników wydarzenia - obowiązkowym zatem jest kask rowerowy oraz trzymanie się wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy odpowiada za własne zdrowie i bezpieczeństwo - impreza nie jest oficjalnym wyścigiem itp. dlatego bierzesz w niej udział na własną odpowiedzialność.

Po zakończeniu przejazdu zapraszamy wszystkich uczestników na drobny poczęstunek.

Impreza odbędzie się jeśli swoją obecność potwierdzi minimum 30 osób.

FB organizatora

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd