Konsultacje dot. Funduszy Europejskich w Kościerzynie

16 styczeń 2018 r. (od godz. 12:00 do godz. 14:30)
Kościerzyna, Powiatowy Urząd Pracy, ul. Józefa Tkaczyka
Konsultacje dot. Funduszy Europejskich w Kościerzynie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach serdecznie zaprasza do skorzystania z Mobilnych Punktów Informacyjnych w Kościerzynie.

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkanie odbędzie się:

16 stycznia 2018 r. w godz. 12:00-14:30 Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie, ul. Józefa Tkaczyka, Sala Klubu Pracy (II piętro, nr 20)

Konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd