II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna - turniej IV

10 grudzień 2017 r.
Kościerzyna, Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 6
II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna - turniej IV

Jest to czwarty i zarazem ostatni turniej rozgrywany w ramach II Grand Prix. Po zakończeniu turnieju podsumowany zostanie cały cykl 2017.

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartym turnieju II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2017. Zawody zostaną rozegrane 10.12.2017 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00. Zapisy osobiście w dniu zawodów od godz. 9.00 do 10.00.

Jest to czwarty i zarazem ostatni turniej rozgrywany w ramach II Grand Prix. Po zakończeniu turnieju podsumowany zostanie cały cykl 2017 i wyłonieni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, a wśród wszystkich sklasyfikowanych uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w cyklu trzeba wziąć udział w minimum trzech turniejach z czterech. Zatem zachęcamy do wzięcia udziału w rozgrywkach, zwłaszcza osoby, które wystąpiły w co najmniej dwóch turniejach, bo mają jeszcze duże szansę - bez względu na osiągane wyniki - wziąć udział w losowaniu nagród.

Tak jak poprzednio rozgrywki będą przeprowadzone w 8 kategoriach:

- Szkoła Podstawowa - Chłopcy
- Szkoła Podstawowa - Dziewczęta
- Gimnazja - Chłopcy
- Gimnazja - Dziewczęta
- Open - Panie
- Open Start - Mężczyźni
- Seniorzy do 40 lat - Mężczyźni
- Seniorzy powyżej 40 lat - Mężczyźni

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd