Targi ekonomii społecznej dla mieszkańców powiatu kościerskiego

7 grudzień 2017 r. (od godz. 10:00)
Chojnice, Zespół Szkół w Chojnicach
Targi ekonomii społecznej dla mieszkańców powiatu kościerskiego

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie zaprasza na pierwsze targi ekonomii społecznej, które odbędą się w Chojnicach. Projekt kierowany jest także do mieszkańców powiatu kościerskiego.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie obejmuje swoimi działaniami trzy powiaty: człuchowski, chojnicki, kościerski. Pomagamy zakładać nowe przedsiębiorstwa społeczne (np. spółdzielnie socjalne) i przekształcać się istniejącym podmiotom w przedsiębiorstwa społeczne.

7.12.2017 o godzinie 10:00 odbędą się pierwsze targi ekonomii społecznej w auli w Zespole Szkół w Chojnicach (ul. Nowe Miasto 4-6, Chojnice).

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd