Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

15 listopad 2017 r. (od godz. 10:00 do godz. 14:00)
Kościerzyna, Sala Widowiskowa im. L. Szopińskiego, ul. 3 Maja
Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wspólnie z powiatowymi urzędami pracy w województwie pomorskim organizuje już po raz dziewiąty wydarzenie pod tytułem Pomorski Dzień Przedsiębiorczości.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w powiecie kościerskim przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie oraz Partnerów dnia 15 listopada 2017 r. w godz. 10.00 - 14.00 w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie przy ul. 3 Maja 9.

Celem spotkania jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób bezrobotnych i innych osób zamierzających uruchomić indywidualną działalność gospodarczą, jak również wspieranie rozwoju firm założonych m.in. przez osoby bezrobotne i przekształcaniu się ich w mikroprzedsiębiorstwa.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd