Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów w Karsinie

9 grudzień 2017 r. (od godz. 12:00)
Karsin, plac przy Domu Kultury
Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów w Karsinie

Po raz kolejny do Karsina zjadą się Mikołaje. Zjazd Zmotoryzowanych Świętych odbędzie się 9 grudnia.

W najbliższą sobotę 9 grudnia na placu przed Domem Kultury w Karsinie odbędzie się V Karsiński Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów.

Organizatorzy tj. Karsiński Klub Weteranów Szos, Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Karsinie zapraszają wszystkich chętnych na godzinę 12:00.

Przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych oraz ich rodziców. O godzinie 13:00 zaplanowano tradycyjną już paradę ulicami Karsina zabytkowych pojazdów prowadzonych przez Mikołajów. Na sali sportowej dla najmłodszych uczestników imprezy przewidziano zabawy z animatorami, dmuchane zjeżdżalnie i zamek oraz wręczenie świątecznych paczek przez Świętego Mikołaja.

Imprezie towarzyszyć też będzie świąteczny jarmark. Uczestnicy imprezy będą mogli ogrzać się przy ognisku oraz skorzystać z przygotowanego poczęstunku i gorących napojów. Zabawę uprzyjemni też świąteczna muzyka puszczana przez DJ’a.

fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd