II Kościerski Zjazd Akordeonistów

4 listopad 2017 r. (od godz. 10:00)
Kościerzyna, Muzeum Akordeonu, ul. Rynek 9
II Kościerski Zjazd Akordeonistów

Muzeum Akordeonu w Kościerzynie oraz Paweł A. Nowak zapraszają na II Kościerski Zjazd Akordeonistów.

Podczas Zjazdu odbędą się warsztaty akordeonowe, przeznaczone dla akordeonistów-amatorów, członków kapel i zespołów muzycznych. Na warsztaty może zgłosić się każdy kto gra na akordeonie, harmonii, bandoneonie itp.

Warsztaty poprowadzi Paweł A. Nowak - inicjator powstania Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, akordeonista, pedagog, kompozytor, aranżer, popularyzator akordeonu, kolekcjoner. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, laureat wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach akordeonowych.

Podczas warsztatów Muzeum Akordeonu będzie otwarte dla zwiedzających. Po warsztatach zapraszamy na wykład Pawła Nowaka pt. "Jazz na akordeon - wybrane sylwetki mistrzów gatunku". Wstęp bezpłatny.

Na zakończenie odbędzie się wspólny koncert uczestników warsztatów.

Program:
10.00 - 15.30 - warsztaty w Muzeum Akordeonu
16.00 - 16.45 - wykład Pawła A. Nowaka pt. "Jazz na akordeon - wybrane sylwetki mistrzów gatunku"
18.00 - koncert z udziałem uczestników warsztatów w Restauracji Rzemyk
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2017 r. telefonicznie (605 93 57 37) lub mailowo (pawel.akordeon@wp.pl), należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy lub adres mailowy.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo bezpłatne.

inf. Muzeum Akordeonu, fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd