XXVI Jesienny Marsz na Orientację

21 październik 2017 r. (od godz. 10:00)
Szatarpy, Szkoła Podstawowa
XXVI Jesienny Marsz na Orientację

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Lubaniu serdeczenie zapraszają na XXVI Jesienny Marsz na Orientację, który odbędzie się w Szatarpach.

Zapraszamy serdecznie na XXVI Jesienne Marsze na Orientację organizowane tradycyjnie przez GOKSiR w Nowej Karczmie oraz OSP w Lubaniu.

Najbliższa impreza odbędzie się 21 października 2017 (sobota), a bazą będzie tym razem Szkoła Podstawowa w Szatarpach (gmina Nowa Karczma).

Jak co roku przewidziane są 3 trasy: "Junior" długości ok. 5 km (kat.TF), "Rodzinna" dł. ok. 10 km (kat.TT) oraz "Ambitna" dł. ok. 10 km (kat.TU).

Zapisy już trwają- do 19.10.2017 obowiązuje niższe wpisowe (10zł), a dzieci do 16 r.ż. startują bezpłatnie.

Na uczestników czekają: kolorowe mapy, dyplomy i puchary, nagrody, pyszny ciepły posiłek oraz mnóstwo przygód i dobrej zabawy.

Informacje, regulamin marszu oraz zapisy dostępne są na stronie.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd