Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

15 - 16 wrzesień 2017 r.
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK, ul. Stolema 1
Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

Kolejny muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach. Tym razem na scenie pojawi się Szantomas oraz zespół Banau.

Na wszystkie koncerty wstęp wolny. Początek o godzinie 21.00.

W programie:

piątek 15 września - na estradzie zaprezentuje się Tomek Kuręda znany jako Szantomas. Tomek zaprezentuje nam szerokie spektrum od poezji śpiewanej przez szanty, również wdzydzkie po rock i blues.

sobota 16 września - koncertuje Banau, czyli bydgosko - toruńska grupa grająca rock and rolla i ballady. Prócz własnych utworów w ich repertuarze znajdują się także znane polskie i zagraniczne covery.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd