Koncert Cristiana Inostroza w Kościerzynie

22 wrzesień 2017 r. (od godz. 18:00)
Kościerzyna, Sala Widowiskowa im. L. Szopińskiego, ul. 3 Maja
Koncert Cristiana Inostroza w Kościerzynie

Cristian Inostroza jest jednym z najważniejszych harmonijkarzy w Chile i Ameryce Południowej. Porusza się w wielu stylach min.Jazz, Blues, Swing i chilijska muzyka ludowa.

Christian obecnie jest nauczycielem (Santiago Blues School) i muzykiem sesyjnym współpracującym z wieloma artystami nagrywając wiele płyt począwszy od Bluesa, Jazz, Pop, Funk, Rock po Latin American Folk.

Występował w wielu krajach m.in. USA, Niemcy, Czechy, Włochy, Brazylia,Argentyna, Urugwaj i Chile. Cristian skupia się jednak najbardziej na koncertowaniu i tak w 2016 roku wystąpił na prestiżowym Mundharmonika-Live Festival 2016 jednym z najważniejszych festiwali harmonijkowych w Europie.

Studiował z wieloma harmonijkarzami, także w Old Town School of Music w Chicago, USA, na czele z Joe Filisko oraz Superior Jazz School w Santiago, Chile.

W Kościerzynie wystąpi ze wspaniałym gitarzystą z Chille Jano Leterierem oraz zespołem Water Jug.

Koncert odbędzie się 22 września o godzinie 18.00 na Sali Widowiskowej im. L. Szopińskiego. Bilety do nabycia w kasie Kina Remus.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd