Wystawa grzybów występujących na terenie Powiatu Kościerskiego

21 wrzesień 2017 r. (od godz. 10:00 do godz. 16:00)
Kościerzyna, Rynek Miasta
Wystawa grzybów występujących na terenie Powiatu Kościerskiego

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kościerzynie we współpracy z Pomorskim Zespołem Parków Krajobrazowych oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Gdańsku zaprasza na wystawę grzybów występujących na terenie Powiatu Kościerskiego.

Wystawa odbędzie się 21 września w godzinach od 10.00 - 16.00 na Rynku Miasta w Kościerzynie. Powyższe przedsięwzięcie ma na celu edukację lokalnej społeczności w zakresie rozpoznawania grzybów jadalnych, nie jadalnych i trujących.

Podczas trwania wystawy zwiedzający będą mieli możliwość poznania wielu gatunków grzybów zarówno jadalnych jak i niejadalnych, a także docenić uroki lasu.Wstęp wolny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd