Podsumowanie działalności Kościerskiej Giełdy Mam

16 wrzesień 2017 r. (od godz. 11:00)
Kościerzyna, Stary Browar
Podsumowanie działalności Kościerskiej Giełdy Mam

Kościerska Giełda Mam świętuje swoje 6. urodziny. Z tej okazji odbędzie się uroczyste podsumowanie w Starym Browarze.

16 września od godz.11:00 w Starym Browarze w Kościerzynie odbędzie się uroczyste podsumowanie i podziękowanie za ponad 6 lat organizacji Giełdy Mam.

Podczas podsumowania odbędzie się wykład wykwalifikowanego psychologa/coacha na temat: "Kontrola a zaufanie w relacjach rodzinnych i zawodowych".

Współorganizatorem wydarzenia jest Kościerski Dom Kultury w Kościerzynie. Współorganizatorem konferencji jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie. Patronat nad wydarzeniem obejmie Starosta Kościerski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd