II Mistrzostwa Pomorza w Wyścigach Drezyn Ręcznych

15 wrzesień 2017 r. (od godz. 11:30)
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa, ul. Towarowa 7
II Mistrzostwa Pomorza w Wyścigach Drezyn Ręcznych

Mistrzostwa Pomorza w wyścigach drezyn ręcznych już na stałe wpisały się w harmonogram imprez, organizowanych na terenie Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie.

Burmistrz i Rada Miasta Kościerzyny mają przyjemność zaprosić na druga edycję tej imprezy, która odbędzie się 15 września br. Po raz kolejny do Kościerzyny zawitają drezyny napędzane siłą mięśni. Większość posłuży do rekreacyjnych przejażdżek na terenie Muzeum, zaś jedna zostanie poddana ciężkim próbom podczas licznych konkurencji jazdy na czas i precyzję.

Uczestnicy zawodów będą mieli okazję zwiedzić stałą ekspozycję taboru kolejowego, ruchomą makietę oraz wystawę czasową poświęconą kolei na znaczku pocztowym. Zawody odbędą się w czterech kategoriach: I - Szkoły Podstawowe (IV-VII klasa), (4 zawodników i opiekun), kategoria II - Gimnazja (4 zawodników i opiekun), Kategoria III dorośli (18-65 lat), Kategoria IV - weterani (powyżej 65 lat).

Zgłaszanie drużyn w dniu zawodów w godzinach 9.30-11.00, rozpoczęcie o 11.30, zakończenie o 14.00, Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród o 14.30.

Trzy najlepsze osady z każdej kategorii otrzymają puchary i nagrody. Zgłaszanie osad będzie przeprowadzane w dniu zawodów. Pełny regulamin zawodów dostępny na stronie muzeum.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd