Kościerzyna. Wakacje na Boisku Sportowym

10 - 19 sierpień 2017 r.
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 8 Marca 1
Kościerzyna. Wakacje na Boisku Sportowym

Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd przygotował akcję "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień". Zajęcia odbywać się będą do 19 sierpnia. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.

W akcji tej chodzi przede wszystkim o to, aby młodzi ludzie w sposób aktywny mogli spędzić. A jak pokazują poprzednie tego typu przedsięwzięcia, istnieje potrzeba ich organizowania, bo zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Sportowa akcja prowadzona jest od poniedziałku do soboty do 19 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 8 Marca 1. Z oferty miasta będzie skorzystać w godzinach od 16.30 do 19.30, zaś w soboty od 10. do 16.

Szczegółowych informacji na temat akcji "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień" można uzyskać pod numerem telefonu - 605 575 521.

Organizatorami akcji są: Miasto Kościerzyna, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Biuro Obsługi Placówek Oświatowych oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd