Koncertowy weekend we Wdzydzach

11 - 14 sierpień 2017 r. (od godz. 21:00 do godz. 21:00)
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach
Koncertowy weekend we Wdzydzach

Przed nami kolejny koncertowy Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach. Tym razem koncerty odbywać się będą aż przez cztery dni. Na estradzie zaprezentują się: Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak, Trzy Majtki - Trójmiejska Formacja Szantowa, Blue Wave Band, Banau.

Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny koncertowy weekend. Tym razem na miłośników muzycznych brzmień czeka jeszcze więcej emocji. Organizatorzy przygotowali bowiem aż cztery koncerty.

W piątek, 11 sierpnia na estradzie zaprezentują się Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty) & Darek Pietrzak (Parkway) - akustycznie. W sobotę, 12 sierpnia - Trzy Majtki - Trójmiejska Formacja Szantowa. W niedzielę, 13 sierpnia - koncertować będzie Blue Wave Band - blues & rock, z kolei w poniedziałek zagra Banau na rockowo.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 21.00. Wstęp wolny.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd