Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie

14 - 20 sierpień 2017 r.
Kościerzyna
Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie

Miasto Kościerzyna zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", który jest znakomitą okazją do promocji regionu i punktów gastronomicznych wśród turystów i mieszkańców.

Nasz region wyróżnia tradycyjna kuchnia kaszubska, stąd na stałe do kalendarza wydarzeń w okresie, w którym przypada Święto Matki Boskiej Zielnej wpisaliśmy "Tydzień Kuchni Kaszubskiej".

Wszyscy, którzy zechcą przyłączyć się w dniach 14-20 sierpnia 2017 roku do tegorocznej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", proszeni są o pisemne deklaracje wraz z propozycjami menu oraz fundowanej nagrody (np. voucher do restauracji).

Deklaracje należy składać do 4 sierpnia na adres: fundusze@koscierzyna.gda.pl, bądź osobiście w siedzibie Urzędu Miasta, II piętro pok. 36.

Dodatkowe informacje uzyskać można w Wydziale Rozwoju i Promocji pod nr tel.
58 680-23-38 lub 58 680-23-02.

UM w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd