Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Kaszubskie Spotkania z Folklorem Świata"

26 - 30 lipiec 2017 r.
Wiele, Konarzyny, Kościerzyna, Wdzydze, Chojnice, Brusy, Skorzewo
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Kaszubskie Spotkania z Folklorem Świata"

Międzynarodowy Festiwal Folkloru, to kilkudniowa impreza, która odbywa się na terenie m.in Wiela, Kościerzyny, Chojnic oraz Brus. Tradycyjnie rozpocznie się od uroczystego przemarszu kolorowego korowodu we Wielu.

Na spotkanie z folklorem z całego świata zapraszają m.in. gminy powiatu kościerskiego. Impreza rozpoczyna się od przemarszu ulicami Wiela, po którym następuje bogaty artystycznie koncert inauguracyjny zakończony pokazem fajerwerków.

Wstęp wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Na kościerski rynek na występy zespołów folklorystycznych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru, zaprasza Kościerski Dom Kultury.

27 lipca /czwartek/, godz. 18.00

wystąpią zespoły z: Portugalii, Serbii, Rosji, Hawajów

28 lipca /piątek/, godz. 19.00

wystąpią zespoły z: Słowacji, Kościerzyny, Hiszpanii

29 lipca /sobota/, godz. 19.00

wystąpią zespoły z: Włoch, Portoryko, Francji

inf. nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd