Darmowy spacer z przewodnikiem po Kościerzynie

22 lipiec 2017 r. (od godz. 11:00 do godz. 13:00)
Kościerzyna, Rynek Miasta, ul. Rynek 9
Darmowy spacer z przewodnikiem po Kościerzynie

Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w sobotę 22 lipca w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.

W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy.

Spotykamy się na kościerskim rynku przy wejściu do Muzeum Ziemi Kościerskiej (ul. Rynek 9)

Darmowe wycieczki z przewodnikiem to dobry pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu i poznanie ciekawostek dotyczących różnych zakątków - ulic, parków i atrakcji miasta. Trasy wędrówek związane są z historią, architekturą, przestrzenią kulturową miasta oraz biografią osób, które się tu urodziły bądź połączyły swoje losy z danym miejscem.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd