X Letnie Falowanie we Wielu

24 czerwiec 2017 r. (od godz. 19:00)
Wiele, Plac przy Jeziorze Wielewskim
X Letnie Falowanie we Wielu

Zbliża się jubileuszowe X Letnie Falowanie we Wielu. Już 24 czerwca nad Jeziorem Wielewskim wystąpią czołowe polskie zespoły reggae.

Wystąpią Big Up, Damian Syjonfam & D'Roots Brothers, Tabu, Jafia, Dj Maken.

Letnie Falowanie to festiwal rodzinny. Co roku Wiele odwiedzają fani reggae z całej Polski, rodzice, dzieci i młodzież. Bliskość jeziora, pozytywna muzyka i ciepła, kameralna atmosfera sprawiają, że trudno ten festiwal porównać z innymi. Festiwal bez ogromnej sceny, dziesiątek artystów i zagranicznych gwiazd wyrobił sobie opinie miejsca, w którym po prostu trzeba być. Twierdzi tak nie tylko przyjeżdżająca do Wiela publiczność ale i grający na Falowaniu artyści.

24 czerwca na scenie Letniego Falowania wystąpią czołowe polskie zespoły reggae: legendarna Jafia, która zaskakuje nowym stylem, uwielbiany przez wielewską publiczność Damian Syjonfam & D'Roots Brothers oraz najbardziej energetyczny polski zespół reggae, czyli Tabu. Nie zabraknie również debiutantów, bowiem jako pierwsza zaprezentuje się grupa Big Up!, która wydała w tym roku swój debiutancki, bardzo udany album.
Tradycyjnie imprezę poprowadzi Mirosław "Maken" Dzięciołowski, znany i
czołowy polski dziennikarz reggae, związany z radiową Czwórką.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd