Letnia Kościerska Giełda Mam

24 czerwiec 2017 r. (od godz. 09:00 do godz. 12:00)
Kościerzyna, Targowisko miesjkie
Letnia Kościerska Giełda Mam

Kościerska Giełda Mam, czyli miejsce, w którym można sprzedać i kupić nowe lub używane ubranka, zabawki, gry, foteliki czy akcesoria dziecięce. Edycja letnia odbędzie się 24 czerwca.

Letnia Giełda Mam w Kościerzynie odbędzie się 24 czerwca w godzinach od 9:00 do 12:00 na Targowisku Miejskim.

Zapisy ruszają 13 czerwca, wyłącznie telefonicznie od godziny 8. Na targowisku jest 27 stołów (po dwie Panie przy jednym stole), będzie możliwość przybycia po wcześniejszym zapisaniu z własnym stołem.

W celu rezerwacji miejsca należy skontaktować się z organizatorem. Telefon kontaktowy: 511 212 048, e-mail: biuro@koscierskagieldamam.pl. Liczba miejsc ograniczona, udział w giełdzie jest bezpłatny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd