Kościerska Wanoga 2017

21 styczeń 2017 r. (od godz. 18:00)
Kościerzyna, ul. Kamienna 7 - Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Kościerska Wanoga 2017

Tegoroczna, trzecia edycja Kościerskiej Wanogi, odbędzie się pod hasłem "Sportowiec w podróży". Takiego spotkania jeszcze nigdy nie było - w przyjemnej atmosferze poznasz znanych zawodników od innej strony - posłuchasz o przygodach, jakie mieli podczas swoich licznych podróży w roli sportowców.

Jeżeli chcesz usłyszeć o niezwykłych i pasjonujących podróżach w najdalsze zakątki świata, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! W osobliwą wyprawę zabiorą Cię znani kościerscy sportowcy, którzy występowali w zawodach różnej rangi na całym świecie. Zaprezentują stronę logistyczną i wiele ciekawostek z turystyki sportowej, a także ciekawe gadżety ze swych wojaży.

Tradycyjnie nie zabraknie także konkursów dla publiczności z nagrodami oraz innych niespodzianek.

Wstęp wolny.

nadesłane: Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd