Kartuzy Triathlon MTB

29 lipiec 2017 r.
Złota Góra - Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
Kartuzy Triathlon MTB

Uczestnicy kartuskiego triathlonu będą musieli pokonać 750 metrów pływania, 20 kilometrów jazdy rowerem i 5 kilometrów biegu. Celem imprezy jest popularyzacja triathlonu oraz propagowanie zdrowego stylu życia, a także promocja gminy Kartuzy.

29 lipca 2017 roku po raz kolejny na Złotej Górze w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu będą zmagać się silni ciałem i niezłomni duchem uczestnicy kolejnej edycji Kartuzy Triathlon MTB. Wyścigi skierowane są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych zawodników.

Szczegółowy program oraz regulamin imprezy znaleźć można na stronie www.kartuzytriathlon.pl.

Organizatorzy:
- Gmina Kartuzy
- Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze
- PAS-JA Rekreacja Szkolenia Doradztwo Krystyna Dwórznik
- Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem

fot. MD-Z/archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd