Duck Race - IV Wyścig Gumowych Kaczek w Kościerzynie

3 lipiec 2016 r. (od godz. 14:00)
Kościerzyna
Duck Race - IV Wyścig Gumowych Kaczek w Kościerzynie

Impreza Duck Race organizowana jest już po raz czwarty. Dochód ze sprzedaży kaczek przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Program:
- godz. 14:00 - festyn rodzinny w parku nad rzeką Bibrową (park pomiędzy ul. Wojska Polskiego i Dworcową)
- godz. 15:30 - przemarsz na start, gdzie odbędzie się Wielki Wyścig Gumowych Kaczek

Ty też możesz zostać właścicielem zwycięskiej kaczki! Atrakcyjne nagrody czekają. Dochód ze sprzedaży kaczek przeznaczony zostanie na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej w Kościerzynie oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej "Kaszub" w Stawiskach.

Kaczki można kupić w dniu wyścigu, już teraz w biurze Kościerskiego Centrum Wolontariatu lub przez internet. Szczegóły na stronie wolontariat.gdanskafundacja.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd