III Festiwal Kiszewskie Smaki

2 lipiec 2016 r. (od godz. 15:00)
stadion sportowy w Starej Kiszewie
III Festiwal Kiszewskie Smaki

Wydarzenie ma na celu rozwój i promocję Gminy Stara Kiszewa poprzez prezentację bogactwa jej zasobów, a co za tym idzie wachlarza możliwości kulinarnych - niecodziennych smakołyków wytwarzanych z lokalnych produktów.

Tegoroczne przedsięwzięcie ma charakter kulinarno-rozrywkowy. Składać się będzie z pokazów kulinarnych oraz wspólnego gotowania. Wystąpią zespoły artystyczne, a także gwiazda wieczoru - kultowy zespół disco-polo Bayer Full. Natomiast na resztę wieczoru przewidziano zabawę do rana przy muzyce na żywo, którą zapewni zespół The Moll.

Impreza ta jest doskonałym środkiem kultywowania tradycji lokalnej oraz zwyczajów i kultury Kaszub i Kociewia.

III Festiwal Kiszewskie Smaki skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców gminy Stara Kiszewa oraz gości przebywających na jej terenie, a także mieszkańców całego Pomorza i nie tylko.

fot. źródło: www.starakiszewa.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd