Komentarze powyborcze radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego

czwartek, 25 października 2018 r., 11:57

O siedem mandatów radnego województwa pomorskiego w naszym okręgu ubiegało się 74 kandydatów z dziewięciu ugrupowań. Mieszkańców powiatów kartuskiego i kościerskiego w Sejmiku Województwa Pomorskiego reprezentować będą: Dariusz Męczykowski (KW PSL), Sylwia Laskowska-Bobula (PO), Danuta Rek (PO) oraz Piotr Karczewski (PiS). Poprosiliśmy ich o komentarz powyborczy.

Piotr Karczewski:

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za udział w wyborach. W szczególności dziękuję mieszkańcom powiatów: kościerskiego, kartuskiego, starogardzkiego i gdańskiego za poparcie mojej osoby. Otrzymałem ponad 26 tys. głosów. Jest to bardzo mocny mandat zaufania, a jednocześnie mobilizacja do ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego.

Dariusz Męczykowski:
Przede wszystkim dziękuję za wszystkie głosy, za to, że zaufaliście mi państwo. Dziękuję również wszystkim tym, którzy oddali głosy na moich kontrkandydatów, bowiem każdy głos to szacunek okazany demokracji i idei wyborów samorządowych. Serdecznie gratuluję kandydatom, którzy uzyskali mandat. Słowa uznania należą się jednak wszystkim, niezależnie od listy i pozycji na niej. Sam udział w wyborach to odwaga, którą należy docenić. Tym, którym nie udało się zdobyć mandatu, życzę przede wszystkim wytrwałości i nie zniechęcenia się. Ze swojej strony raz jeszcze dziękuję za każdy głos oddany na mnie. Dołożę wszelkich starań byście Państwo mogli z dumą powiedzieć, że było warto

Danuta Rek:
Dziękuję wszystkim mieszkańcom mojego okręgu wyborczego, którzy mnie wsparli w kampanii wyborczej do Sejmiku Województwa Pomorskiego, w szczególności Marszałkowi Województwa Pomorskiego Mieczysławowi Strukowi, samorządowcom, przedsiębiorcom, organizacjom społecznym, rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się zdobycia mandatu zaufania mieszkańców wyrażonego przez oddanie aż 9529 głosów.Jestem zaszczycona Państwa zaufaniem i szczerze wdzięczna. Praca w Sejmiku jest dla mnie wielkim zaszczytem, ale przede wszystkim służbą na rzecz rozwoju naszego regionu i poprawy życia jego mieszkańców. Podarowaliście mi Państwo mocny mandat, możecie na mnie liczyć i obiecuję, że nie zawiodę Waszego zaufania. Dziękuję z całego serca.

Sylwia Laskowska-Bobula:
Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy w niedzielę wzięli udział w wyborach samorządowych. W sposób szczególny dziękuję tym mieszkańcom, którzy oddali głos na mniejako wyraz wielkiego zaufania. To dla mnie najlepsza rekomendacja. Wygrana jest dla mnie wielkim sukcesem i zaszczytem, zwłaszcza, że był to mój debiut. Dziękuję wszystkim moim najbliższym, którzy zaangażowali się w moje działania i byli całym sercem ze mną. W Sejmiku Województwa Pomorskiego chcę działać dla jeszcze lepszego rozwoju pięknych Kaszub i Kociewia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.