Powyborcze komentarze kandydatów na burmistrza Kościerzyny

środa, 24 października 2018 r., 09:13

Michał Majewski nadal będzie sprawował funkcję burmistrza Kościerzyny. Ponownie to on został obdarzony największym zaufaniem wyborców i pokonał swoich rywali już w pierwszej turze, uzyskując łącznie 51,77 proc. Zdzisław Czucha uzyskał 30,89 proc. głosów, a Karina Młodzianowska 17,34 proc. Jak wyniki głosowania oceniają kandydaci na burmistrza Kościerzyny?

Michał Majewski:

Przede wszystkim cieszę się bardzo, że mieszkańcy odpowiedzieli na mój apel i wzięli udział w wyborach. Wierzyłem kościerzakom, wierzyłem Kościerzynie i nie zawiodłem się. Bardzo dziękuję im za to, że ten trudny czas przeszliśmy razem. Otrzymałem od mieszkańców dużo wsparcia podczas kampanii wyborczej, rozwieszania plakatów. Prowadziliśmy merytoryczne rozmowy odnośnie potrzeb i kierunku rozwoju miasta. I z tego bardzo się cieszę, że potrafimy rozmawiać mimo odmiennych zdań w niektórych sferach. Za to chciałbym podziękować mieszkańcom Kościerzyny. Dziękuję żonie i i dzieciom za nieocenione wsparcie podczas kampanii wyborczej, dla nich też było trudne wyzwanie. Dziękuję pracownikom urzędu, po prostu dziękuję wszystkim.

Karina Młodzianowska:
Gratuluję Michałowi Majewskiemu wygranej i bardzo dobrego wyniku oraz życzę by jako Burmistrz Kościerzyny podejmował najlepsze dla Mieszkańców decyzje. Wielkie gratulacje również dla wszystkich osób, które zdobyły mandaty radnych miasta, powiatu i samorządu województwa pomorskiego. Wierzę, że będziemy skutecznie współpracować dla dobra naszego miasta. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Kościerzyny za udział w wyborach samorządowych. Te wybory były dla mnie niesamowitym doświadczeniem i ogromne podziękowania składam na ręce osób, które zdecydowały się oddać swój głos na rzecz Komitetu Kościerzyna na Plus. Z wielką radością przyjęłam wiadomość o zdobyciu przez nas 4 mandatów w Radzie Miasta i informację, że zagłosowało na nas ponad dwa tysiące Mieszkańców Kościerzyny. Zarówno ja jak i kandydaci KWW Kościerzyna na Plus jesteśmy za te głosy bardzo wdzięczni i zobowiązani by godnie reprezentować Państwa w RM. Budujące jest dla mnie zaangażowanie i wielka chęć bezinteresownego działania na płaszczyźnie lokalnej członków i sympatyków Komitetu Kościerzyna na Plus, a 20 proc. Państwa poparcie jest dla nas motywacją do dalszej pracy. Jeszcze raz dziękuję za wielkie zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście, a fakt, że jesteśmy "nową siłą" w Samorządzie Miasta nie stanął na przeszkodzie by otrzymać tak dużą ilość Państwa głosów. KOŚCIERZYNA NA PLUS.

Ze Zdzisławem Czuchą nie udało nam się skontaktować.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.