Powyborcze komentarze z gminy Kościerzyna

wtorek, 23 października 2018 r., 16:05
fot. archiwum

Grzegorz Piechowski ponownie zyskał zaufanie wyborców i to on będzie sprawował funkcję wójta przez następne pięć lat. Swoich konkurentów - Rafała Jażdżewskiego i Elżbietę Hildebrandt - pokonał w pierwszej turze i to znaczącą przewagą głosów. Dotychczasowy wójt zdobył aż 5.236 głosów , czyli 74,77 proc. poparcia, Rafał Jażdżewski - 1.310 głosów (18,71 proc.), natomiast Elżbieta Hildebrandt - 457 głosów (6,53 proc.)

Grzegorz Piechowski

Dziękuję wszystkim mieszkańcom w gminie Kościerzyna, którzy wzięli udział w wyborach. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że to ważny akt odpowiedzialności za tą naszą Małą Ojczyznę. Gratuluję moim konkurentom, którzy wraz ze mną startowali w wyborach. Dziękuję tym, którzy zagłosowali na mnie. Osiągnąłem wynik, którego szczerze mówiąc się nie spodziewałem. On bardzo cieszy, ale jest też elementem, który jeszcze bardziej dopinguje do lepszej pracy i jest wyzwaniem, by sprostać wyzwaniom, które mieszkańcy stawiają przede mną i przed nową radą.

Rafał Jażdżewski

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos i zaufali mi. Czuję się wyróżniony. Myślę, że głos, który na mnie oddali nie był głosem straconym. Był to głos demokracji, który pozwoli wszystkim nam w lepiej w tej nowej rzeczywistości się odnaleźć. Jestem bardzo wdzięczny za każdy głos.

Elżbieta Hildebrandt

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos. Gratuluję zwycięzcy - Grzegorzowi Piechowskiemu i mam nadzieję, że jego program zostanie zrealizowany.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.