Nowa Karczma. Powyborcze komentarze kandydatów na wójta

wtorek, 23 października 2018 r., 15:09

Znamy już oficjalne wyniki głosowania na wójta gminy Nowa Karczma. Wyborcy po raz kolejny mandatem zaufania obdarzyli Andrzeja Pollaka, który uzyskał wynik 86,6 proc. Zapytaliśmy, jak efekty głosowania w gminie oceniają główni jego bohaterowie?

Andrzej Pollak:

Dziękuje wyborcom za tak wysoki udział w wyborach. Frekwencja bliska 60 proc. to na pewno historyczny wynik w naszej gminie. Dziękuję mieszkańcom za tak jednoznaczne poparcie mojej osoby. Wynik 86,6 proc. to dla mnie potwierdzenie ogromnego zaufania i bardzo dobrej współpracy z mieszkańcami, a jednocześnie wyzwanie do dalszego wspólnego, dynamicznego rozwoju gminy Nowa Karczma. Jeszcze raz dziękuję mieszkańcom. Razem tworzymy nowoczesną gminę. Jestem dumny, że będę mógł państwa reprezentować przez kolejnych pięć lat.

Zbigniew Zabrocki:
Chciałbym podziękować wszystkim tym mieszkańcom gminy Nowa Karczma, którzy w niedzielę udali się do urn i oddali swój głos, niezależnie od tego, czy był to głos oddany na moją kandydaturę. Odnośnie wyniku głosowania na wójta gminy Nowa Karczma, póki co chciałbym wstrzymać się od komentarza.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.