Liniewo. Powyborcze komentarze kandydatów na wójta

wtorek, 23 października 2018 r., 15:08

Niedzielne głosowanie w wyborach na wójta gminy Liniewo zakończyło się wygraną dotychczasowego włodarza Mirosława Warczaka. Jak wynik wyborów komentują rywale o najważniejsze stanowisko w gminie?

Ireneusz Gruchała:

Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy oddali na mnie głos, pomagali i wspierali podczas całej kampanii wyborczej. Państwa udział w tych wyborach i prawie 40 proc. poparcie jest ogromnym mandatem zaufania skierowanym w moją stronę. Mam nadzieję, że obecny wójt również zauważy wasz głos i nie pozostanie obojętny. Mamy wokół siebie wspaniałych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania. Trzeba ich tylko zauważyć i dać szansę do działania. W dalszym ciągu będę starał się być blisko życia codziennego naszej społeczności. Liczę, że w kolejnych perspektywach środki gminy będą wykorzystywane przynajmniej tak dobrze, jak robią to ościenni włodarze. Nasza gmina musi przestać kojarzyć się z miejscem, o którym osoby z zewnątrz potrafią powiedzieć tylko ".. aaa..., to jest pomiędzy Nową Karczmą, a Starą Kiszewą". Jeszcze raz dziękuję. To był zaszczyt spotykać się z Państwem. (komentarz z oficjalnej strony na facebooku kandydata na wójta gminy Liniewo)

Mirosław Warczak:
Dziękuję wszystkim mieszkańcom za tak liczny udział w wyborach. Średnia frekwencje w gminie wyniosła 60 proc. Jest to bardzo dobry wynik oraz przejaw postawy obywatelskiej, brania spraw w swoje ręce. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do wszystkich tych, którzy udzielili mi wsparcia, głosując na nasz program wyborczy, KWW Razem dla Gminy. Jednocześnie chcę zapewnić tych, mieszkańców, którzy tym razem nie oddali głosu na moją kandydaturę, że dołożę wszelkich starań i wysiłku, aby przekonać ich do siebie i swojego programu. Zapewniam wszystkich mieszkańców naszej gminy, że wspólnie z nową radą uczynię wszystko, aby nasze hasła wyborcze "Wasze marzenia, moją siłą" oraz "Naprzód gmino", poprzez uczciwą, rzetelną i konsekwentną pracę stały się rzeczywistością. Raz jeszcze dziękuję wszystkim mieszkańcom za wielkie serce i udział w tegorocznych wyborach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.