Radni Rady Gminy Dziemiany 2018-2023

poniedziałek, 22 października 2018 r., 11:20
fot. archiwum

Znamy już nazwiska radnych gminy Dziemiany 2018-2023. O 15 mandatów walczyło łącznie 32 kandydatów wystawionych przez trzy komitety wyborcze.

Okręg nr 1

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Kopernika, Sengera Karola

Grażyna Meller - Dziemiany (56 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 81 głosów (49,39%)
Tomasz Borzyszkowski - Dziemiany (39 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 83 głosy (50,61%) - wybrany radnym


Okręg nr 2

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Łąkowa, Partyzantów, Słoneczna, Wyzwolenia (od nr 25 do końca) oraz miejscowość Zarośle

Maria Turzyńska-Stopa - Dziemiany (62 lata) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 103 głosy (78,63%) - wybrana radną
Anna Knitter - Jarzębie Dziemiańskie (45 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 28 głosów (21,37%)


Okręg nr 3

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Kaszubska, Wąska, Górna, Miła, Tartaczna, Wyzwolenia (od nr 1 do nr 24)

Stanisław Kuczkowski - Dziemiany (59 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 95 głosów (55,88%) - wybrany radnym
Paweł Gostomski - Dziemiany (28 lat) - KWW Kukiz'2015 - 48 głosów (28,24%)
Łukasz Moczyński - Dziemiany (24 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 27 głosów (15,88%)


Okręg nr 4

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Jana Pawła II, Kard. Wyszyńskiego, Ks. Podlaszewskiego, Wrzosowa, Heweliusza, Wybickiego, Kościuszki, Robotnicza, Raduńska oraz miejscowość Dunajki

Joanna Stopa - Dziemiany (28 lat) - KWW Kukiz'2015 - 106 głosów (60,92%) - wybrana radną
Andrzej Nakielski - Dziemiany (59 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 68 głosów (39,08%)


Okręg nr 5

Część Sołectwa Dziemiany-ulica: Dworcowa, Potulicka, Krótka, Jeniecka, Ogrodowa, 8 Marca, Osiedle Letniskowe Nowiny

Krzysztof Rolbiecki - Dziemiany (47 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 83 głosy (62,41%) - wybrany radnym
Roman Kuczkowski - Dziemiany (59 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 50 głosów (37,59%)


Okręg nr 6

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Polna, Leśna, Kowalska, Harcerska, 3 Maja (od nr 13 do końca)

Feliks Daniels - Dziemiany (67 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 37 głosy (26,81%)
Maciej Szopiński - Dziemiany (34 lata) - KWW Kukiz'2015 - 49 głosów (35,51%)
Grzegorz Eichmann - Dziemiany (53 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 52 głosy (37,68%)- wybrany radnym


Okręg nr 7

Część Sołectwa Dziemiany - ulica: Sobótki, 3 Maja (od nr 1 do 12B)

Piotr Wisiński - Dziemiany (51 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 20 głosów (20,83%)
Dorota Łopusiewicz - Dziemiany (28 lat) - KWW Kukiz'2015 - 52 głosy (54,17%) - wybrana radną
Zdzisława Werra - Dziemiany (35 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 24 głosy (25%)


Okręg nr 8

Część Sołectwa Kalisz - ulica: Warszawska, Leśna, Klonowa, Dębowa, Pomorska, Wczasowa, Jeziorna, Młyńska, Wrzosowa, Ks. Jutrzenki Trzebiatowskiego, Krótka, Spacerowa, Spokojna, Marszałkowska, Osiedle Zatorze

Ewa Szulta - Kalisz (55 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 97 głosów (63,82%) - wybrana radną
Joanna Żywicka - Kalisz (36 lat) - KWW Kukiz'2015 - 55 głosów (36,18%)


Okręg nr 9

Część Sołectwa Kalisz - ulica: Jana Pawła II, Kaszubska, Gryfa, Sorki, Remusa, Stolema, A. Majkowskiego oraz miejscowości: Stare Słone, Nowe Słone, Jałowe

Krzysztof Rekowski - Kalisz (50 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 82 głosy (49,40%)
Krystian Kaszubowski - Kalisz (27 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 84 głosy (50,60%) - wybrany radnym


Okręg nr 10

Sołectwo Schodno, część Sołectwa Kalisz - Kalisz (od nr 25 do końca), ulica: Świętego Rocha, Kalinowa, Lipowa, Polna, Topolowa, Łąkowa oraz miejscowości Leżuchowo, Tomaszewo i Słupinko

Mariusz Ellwart - Kalisz (39 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 51 głosów (34,93%)
Jan Narloch - Kalisz (52 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 95 głosów (65,07%) - wybrany radnym


Okręg nr 11

Sołectwo Raduń

Teresa Mankiewicz - Raduń-Osiedle (36 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - wybrana radną bez głosowania


Okręg nr 12

Część Sołectwa Trzebuń (od nr 1 do nr 66)

Alojzy Kuczkowski - Trzebuń (56 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 51 głosów (44,74%)
Krystian Sikora - Dziemiany (31 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 63 głosy (55,26%) - wybrany radnym


Okręg nr 13

Część Sołectwa Trzebuń (od nr 67do końca) miejscowości Białe Błota, Lampkowo, Wilczewo, Zajączkowo, Zatrzebionka, Zimny Dwór, Żabowo, Borsztal, Turzonka, Dywan, Mutkowo, Pełk, Rozwalewo

Mieczysław Jenta - Trzebuń (67 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 85 głosów (75.89%) - wybrany radnym
Andrzej Żółtkowski - Trzebuń (54 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 27 głosów (24,11%)


Okręg nr 14

Część Sołectwa Piechowice-miejscowość Piechowice

Andrzej Hoppe - Piechowice (57 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 73 głosy (54,48%) - wybrany radnym
Magdalena Rolbiecka - Piechowice (29 lat) - KWW Kukiz'15 - 61 głosów (45,52%)


Okręg nr 15

Sołectwo Płęsy, Sołectwo Jastrzębie Dziemiańskie, Część Sołectwa Piechowice-miejscowości Dąbrówka, Dębina, Głuchy Bór, Kloc, Parowa, Szablewo, Przerębska Huta

Tomasz Knopik - Dębina (38 lat) - KWW Nasza Mała Ojczyzna - 68 głosów (64,15%) - wybrany radnym
Wojciech Lemańczyk - Dębina (33 lata) - KWW Kukiz'15 - 38 głosów (35,85%)

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.