Mirosław Warczak po raz kolejny wójtem gminy Liniewo

poniedziałek, 22 października 2018 r., 02:09
fot. archiwum

Znane są już oficjalne wyniki na wójta gminy Liniewo. Mieszkańcy ponownie obdarzyli zaufaniem dotychczasowego włodarza, Mirosława Warczaka. Uzyskał on ponad 60 proc. wszystkich głosów.

Mirosław Warczak ponownie stanie na czele gminy Liniewo. Wyborcy po raz kolejny obdarzyli go zaufaniem. Tym samym pokonał on swojego konkurencja - Ireneusza Gruchałę. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, aż 1375 wyborców (60,33 proc.)oddało głos na obecnie urzędującego wójta. Jego konkurent otrzymał 904 głosy (39,67 proc.).

Obwód nr 1

sołectwa: Liniewo, Liniewskie Góry, Płachty, Sobącz, Lubieszyn, Lubieszynek

Ireneusz Gruchała - 401 głosów
Mirosław Warczak - 603 głosy


Obwód nr 2

sołectwa: Wysin, Chrósty Wysinskie, Iłownica, Stary Wiec

Ireneusz Gruchała - 211 głosów
Mirosław Warczak - 338 głosów


Obwód nr 3

sołectwa: Głodowo, Stefanowo, Deka

Ireneusz Gruchała - 150 głosów
Mirosław Warczak - 145 głosów


Obwód nr 4

sołectwa: Orle, Garczyn, Chrztowo

Ireneusz Gruchała - 142 głosy
Mirosław Warczak - 289 głosów


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.