Teresa Mankiewicz kandydatką na wójta gminy Dziemiany

wtorek, 2 października 2018 r., 09:41
fot. internet/dziemiany.pl

KW Prawo i Sprawiedliwość skorzystał z przedłużonego czas na wystawienie swojego kandydata na wójta gminy Dziemiany. Tym samym Leszek Pobłocki będzie miał kontrkandydatkę w walce o najważniejsze stanowisko w gminie. Jest nią Teresa Mankiewicz - sołtys Radunia.

Ostatecznie tylko wójt gminy Lipusz Mirosław Ebertowski w walce o reelekcję nie będzie miał żadnego kontrkandydata. W takiej samej sytuacji jeszcze kilka dni temu pozostawał wójt Dziemian Leszek Pobłocki, jednak Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość skorzystał z przedłużonego czasu na wystawienie swojego kandydata. A została nim Teresa Mankiewicz.

Teresa Mankiewicz ma 36 lat. Mieszka w Radunia. Jest sołtysem oraz radną Rady Gminy Dziemiany. Była działaczką Lokalnej Grupy Działania "Stolem".

Z listą kandydatów na burmistrza i wójtów w powiecie kościerskim można zapoznać się tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.