KWW Moje Miasto zaprezentował kandydatów na burmistrza i radnych

sobota, 15 września 2018 r., 13:21
fot. AL

Kolejny komitet wyborczy oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą w Kościerzynie. w sobotnie przedpołudnie KWW Moje Miasto przedstawił swojego kandydata na burmistrza, a jest nim obecny gospodarz miasta Michał Majewski. Na spotkaniu pojawili się też kandydaci do Rady Miejskiej, jak i Rady Powiatu Kościerskiego.

- Zdecydowaliśmy się o utworzeniu niezależnego komitetu. Jesteśmy ludźmi o różnych poglądach, ludźmi, którzy mają różne doświadczenie życiowe i zawodowe. To co nas wyróżnia, to to, że umiemy ze sobą rozmawiać, iść na kompromisy, aby budować tą wartość dodaną - mówił Dawid Jereczek, pełnomocnik wyborczy KWW Moje Miasto.

Jak poinformował, ubiegający się o reelekcję Michał Majewski, hasłem komitetu będzie "Blisko mieszkańców".

- Przeszedł czas, aby oficjalnie rozpocząć kampanię wyborczą. Mam nadzieję, że nie będzie ona uciążliwa dla mieszkańców. Podjęliśmy decyzję o utworzeniu niezależnego komitetu, do którego zaprosiliśmy osoby o różnych poglądach, zapatrywaniach na rozwój naszego miasta. Dlatego też sztandarowym hasłem, który będzie promować Komitet Wyborczy Wyborców Moje Miasto jest "blisko mieszkańców". Tak pracowaliśmy przez ostatnie cztery lata - zaznaczał Michał Majewski.

- Najpierw będziemy musieli kontynuować rozpoczęte zadania, a więc dworzec, który niebawem zostanie otwarty, parking i tunel przy dworcu, uporządkowanie wód deszczowych na osiedlach, park za urzędem miasta. Kolejnym zadaniami, które będziemy realizować do 2020 roku będą: zmiana oświetlenia na ledowe na terenie całego miasta, rewitalizacja Osiedla 1000-lecia. W kolejnych latach wyjdziemy do mieszkańców i taki jest kierunek rozwoju i plan współpracy obecnych radnych i tych, którzy chcą z nami startować - kontynuował.

Jak zaznaczali przedstawiciele komitetu, ich kampania będzie merytoryczna, a nie agresywna.

- Będziemy rozmawiać o konkretach, przedstawiać mieszkańcom konkretne rozwiązania. Chcemy, aby ta kampania była pozytywna - podsumował Dawid Jereczek

Podczas spotkania zachęcano też mieszkańców, by 21 października wzięli udział w wyborach samorządowych i mieli wpływ na to, kto przez najbliższe pięć lat będzie decydował o kierunku rozwoju Kościerzyny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.