wczoraj, 12:39
Kampery i campervany - czym pojechać na wakacje?
Wyjazdy kamperami stają się ciekawą alternatywą dla klasycznych podróży z rezerwowanym noclegiem. Bardzo często szukając informacji o kamperach, dowiadujemy się o campervanach, które umożliwiają niemal identyczny sposób podróżowania. Czym różnią się oba pojazdy?

wczoraj, 11:46
Nowoczesne zawody, które zyskują coraz większą popularność
Choć możemy tego nie dostrzegać, znajdujemy się obecnie na progu rewolucji technologicznej: komputery i Internet zmieniły rzeczywistość człowieka, a wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy świadkami przełomu na miarę wprowadzenia do powszechnego obrotu komputerów osobistych. Warto jednak spojrzeć na rozwój technologii nie przez pryzmat dystopijnych teorii, ale raczej szans, jakie stwarzają one dla każdego, kto tylko posiada do nich dostęp.

wczoraj, 11:32
Najczęstsze błędy w liście motywacyjnym
Choć nie każdy pracodawca oczekuje od nas dostarczenia listu motywacyjnego wraz z innymi dokumentami aplikacyjnymi, czasami musimy go stworzyć. Robiąc to, unikajmy błędów, takich jak np. niepoprawna pisownia czy powtarzanie informacji zawartych w CV.

wczoraj, 11:08
Jak ubezpieczyć telefon należący do dziecka?
Obecnie większość dzieci posiada własne smartfony, które zabiera do szkoły oraz podczas wyjść na różne zajęcia pozalekcyjne lub do przyjaciół. Telefon sprawia, że rodzice czują się pewniej, gdyż w każdej chwili mogą zadzwonić do pociechy, by sprawdzić, czy wszystko w porządku. Niestety, dzieci często psują smartfony, dlatego dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie telefonu należącego do córki lub syna. Jak to zrobić? Ubezpieczenie kosztów naprawy uszkodzeń mechanicznych to podstawa.

wczoraj, 10:36
Dariusz Janta wyrzucony z PiS-u za zachowanie "nielicujące z godnością członka partii"
Dariusz Janta nie jest już członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek decyzją prezydium zarządu pomorskiego okręgu został wyrzucony z partii. - Powodem takiej decyzji były przede wszystkim te nielicujące z godnością członka partii wpisy na facebooku. Rozmawiałem z panem Jantą o tej sytuacji. Trudno jednak dyskutować z faktami. Składał wyjaśnienia, ale nie negował faktów - wyjaśnia poseł Janusz Śniadek, szef pomorskiego PiS-u.

wczoraj, 10:09
Wodniacy Garczyn z medalami w Olsztynie
W dniach 18-20 stycznia w Olsztynie odbyły się zawody OPEN Baltic Finswimming Championschip, które dla polskich zawodników były jednocześnie 1 Rundą Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach. Po raz pierwszy w tej imprezie uczestniczyli pływacy z klubu UKS Wodniacy Garczyn i to od razu w 16-osobowym składzie.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 12:01
Radny PiS wznosi toast za śmierć Adamowicza
"Taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia, oby więcej takich Adamowiczów było" napisał fan na facebookowej tablicy radnego powiatu kościerskiego Dariusza Janty. Ten podchwycił pomysł i skomentował, że już dwukrotnie napił się z tej okazji. Na takie zachowanie zareagował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył zawiadomienie do prokuratury ws. publicznego nawoływania do przestępstwa.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 10:33
Ulga podatkowa na fotowoltaikę od 1 stycznia 2019 r.
Ciągle słyszymy o podwyżkach cen, oszczędzaniu energii i ochronie środowiska oraz ekologii. Jak zatem w łatwy sposób zacząć żyć ekologicznie i ekonomicznie? Odpowiedź jest prosta - fotowoltaika, to ekologiczna instalacja do wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki zamontowanym panelom fotowoltaicznym, które przetwarzają promienie słoneczne w darmowy prąd elektryczny dla naszego domu.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 10:18
Życzenia na Dzień Babci i Dziadka
W poniedziałek i wtorek swoje wyjątkowe święto obchodzą najukochańsze osoby na świecie - nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie. Z tej okazji wszystkim, którzy występują w tej szczególnej roli składamy najserdeczniejsze życzenia. Zgodnie z obietnicą publikujemy specjalną galerię życzeń przesłanych od naszych Czytelników.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 10:00
Ugo Projekt - idealne meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.