dzisiaj, 10:00
Vernitex w Kartuzach - najlepsze tynki na Kaszubach
Vernitex to najlepszy na Kaszubach specjalista w mieszaniu farb, lakierów i tynków. Tu znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma ma w swojej ofercie m.in. doskonałej jakości produkty marki Barlet, która wytwarza tynki, farby fasadowe i tynki mozaikowe.

wczoraj, 15:22
Weekend pod znakiem motoryzacyjnych perełek, biegów i jubileuszu kościerskiego szpitala
Pomorska Majówka Motocyklistów, I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV zlot Fiata 126 p i klasyków w Wieżycy, XXX Biegi Uliczne w Lipuszu, jubileusz 20. działalności Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, a także mistrzostwa wyścigów dronów czy festyny rodzinne - tak zapowiadają się wydarzenia w najbliższy weekend w regionie.

wczoraj, 14:28
Bawili się, integrowali i prezentowali swoje talenty - XVIII Jarmark Folklorystyczny w Chmielnie
Już po raz osiemnasty w Chmielnie odbył się Jarmark Folklorystyczny połączony z przeglądem twórczości artystycznej podopiecznych środowiskowych domów samopomocy i domów pomocy społecznej. Przybyło na niego ponad 430 osób z 22 placówek z całego województwa. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była zabawa osiemnastkowa.

wczoraj, 13:52
Samorządy z dotacją na drogi w ramach usuwania skutków po nawałnicy
Aż do czterech kościerskich samorządów trafiły środki na odbudowę dróg po nawałnicy, która spustoszyła część Kaszub w sierpniu 2017 roku. Największą dotację otrzymał powiat kościerski, który z dotacji celowej budżet państwa i Funduszu Sprawiedliwości pozyskał łącznie ponad 19,5 mln zł. Fundusze zasilą też budżety gmin: Lipusz, Dziemiany i Nowa Karczma.

wczoraj, 10:27
Scena Riviery: "Kajtuś Czarodziej"
Najwyższa pora trochę poczarować! Spędźcie magiczną niedzielę ze swoimi dziećmi, podczas wyjątkowego spektaklu dla całej rodziny! Tym razem na deskach Sceny Riviery wystąpi, dobrze już Wam znany, Teatr Czwarte Miasto z przedstawieniem "Kajtuś Czarodziej" - na podstawie książki Janusza Korczaka, w reż. Macieja Konopińskiego. Czarowanie rozpoczniemy w niedzielę, 26 maja, o godz. 12:00, przy Strefie Fontanna.

wczoraj, 09:35
Ugo Projekt - piękne i stylowe meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

środa, 22 maja 2019 r., 12:03
2 czerwca triathlon i duatlon na Złotej Górze - zapisy wciąż trwają
Już 2 czerwca na Złotej Górze odbędzie się kolejna edycja triathlonu i duathlonu. Na wydarzenie zaprasza Fundacja "Silni Ciałem i Niezłomni Duchem". Miłośnicy aktywności fizycznej mogą zapisywać się na zawody do 30 maja.

środa, 22 maja 2019 r., 11:44
Już w niedzielę I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i Zlot Fiatów 126 i klasyków w Wieżycy
Zapowiada się nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Już w niedzielę na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wieżycy odbędzie się I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny połączony z IV Zlotem Fiatów 126 p i klasyków. Całodniowy szereg atrakcji motoryzacyjnych i sportowych zwieńczy spektakularny pokaz skoku motocyklem nad fiatami 126 p, który jednocześnie będzie próbą bicia rekordu świata.

środa, 22 maja 2019 r., 10:04
Rozpoczęły się prace nad urządzaniem placu "Dębowy zakątek" w Osowie
Przy Szkole Podstawowej w Osowie rozpoczęły się prace związane z urządzaniem placu "Dębowy zakątek", na który gmina uzyskała dofinansowanie w kwocie 30 000 zł z Fundacji BGK w ramach konkursu "Moja Mała Ojczyzna". Celem konkursu było aktywizowanie społeczności lokalnej do działania na rzecz budowania dobra wspólnego w środowisku lokalnym, zagospodarowania przestrzeni publicznej, poprawy jej estetyki, funkcjonalności i modernizacji.

środa, 22 maja 2019 r., 09:59
Kościerzyna. 20-latek jechał BMW bez uprawnień
Wizytą w sądzie zakończy wtorkową przejażdżkę BMW 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyzna wsiadł za kierownicę pojazdu, mimo iż nie posiadał uprawnień do kierowania.

OSTATNIO KOMENTOWANE
    {{comments_last}}