dzisiaj, 09:38
Trwa Jesienna Giełda Mam w Kartuzach
W sobotni poranek w Kartuzach rozpoczęła się kolejna edycja Giełdy Mam. W gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 zebrała się rekordowa liczba sprzedających i kupujących. Sala gimnastyczna Jedynki wypełniła się ubrankami, zabawkami, książkami i akcesoriami dziecięcymi. Giełdę można odwiedzić do godz. 12. Warto tam zajrzeć.

wczoraj, 13:24
Kościerzyna. Kaszubskie KRWIObiegi dla Niepodległej
Około 300 osób wzięło udział w czwartej edycji Kaszubskich Krwiobiegów. Startem a zarazem metą biegu ulicznego była kościerska Parowozownia. Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia i honorowego dawstwa krwi oraz uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

wczoraj, 12:35
Kościerzyna. Zderzenie motocykla z osobówką na obwodnicy
W piątkowe przedpołudnie służby interweniowały na kościerskiej obwodnicy. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia motocyklista został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

wczoraj, 08:49
Kościerzyna. Pozyskaj środki i zmieniaj swoje otoczenie z Orlenem
W piątek, 21 września stacja paliw ORLEN przy ul. Wojska Polskiego w Kościerzynie, stanie się jednym z najważniejszych "miejsc na Ziemi". Mieszkańcy Kościerzyny i okolic będą mogli nie tylko skonsultować swój pomysł na projekt grantowy, ale także zrelaksować się w fotelach masujących i skosztować jabłek z polskich sadów. Z kolei, na najmłodszych czekać będą ciekawe zabawy z animatorkami i mnóstwo prezentów.

czwartek, 20 września 2018 r., 19:15
Kandydaci do Rady Gminy Lipusz
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Lipusz. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 19:07
Kandydaci do Rady Gminy Dziemiany
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Dziemiany. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 18:45
Kandydaci do Rady Gminy Karsin
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Karsin. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 18:26
Kandydaci do Rady Gminy Stara Kiszewa
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Stara Kiszewa. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 17:54
Kandydaci do Rady Gminy Liniewo
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Liniewo. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, mandat radnego będą sprawować przez pięć lat.

czwartek, 20 września 2018 r., 17:39
Manufaktura Piękna w Kościerzynie zaprasza
Manufaktura piękna to salon kosmetyczny w Kościerzynie przy ulicy 8 Marca 36A. To miejsce, w którym zadbamy o wygląd każdej kobiety bez względu na wiek. Zapewniamy profesjonalne zabiegi oraz indywidualne podejście do klienta.