piątek, 31 sierpnia 2018 r., 10:24
Borsk. Zderzenie golfa z fiatem
W piątkowy poranek służby interweniowały w Borsku, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów golfa i Fiata Seicento. Wskutek wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

piątek, 31 sierpnia 2018 r., 10:00
Królewska uczta z misją w tle
Wyborne spotkania towarzyskie przy wspólnym stole to doskonała okazja nie tylko do poznawania nowych smaków i nawiązywania relacji interpersonalnych. Takie wydarzenia mogą odbywać się również w szczytnym celu. Skąd wzięła się idea zorganizowania obiadów czwartkowych na nowo i co przyświeca tej idei?

piątek, 31 sierpnia 2018 r., 08:39
Norbi rozkołysał kościerską publiczność
W czwartkowy wieczór w Kościerzynie muzycznie pożegnano lato. Na scenie kościerskiego Rynku wystąpił Norbi, który rozkołysał publiczność. Artysta wystąpił wspólnie z Michałem Stromskim.

czwartek, 30 sierpnia 2018 r., 11:29
Jak zdać maturę z języka obcego?
Egzamin poprawkowy z języka obcego zbliża się wielkimi krokami? A może do matury jeszcze sporo czasu ale i tak nie wiesz od czego zacząć i jak właściwie się do tego przygotować? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami i wyluzuj!

czwartek, 30 sierpnia 2018 r., 10:01
Sprawdź, co zaplanowano na ostatni wakacyjny weekend
Muzyczne pożegnanie lata na kościerskim Rynku z Norbim, V Festiwal Żurawiny, czy doroczne, gminne święta plonów gmin Kościerzyna i Liniewo - między innymi takie wydarzenia zaplanowana na ostatnie wakacyjne dni w powiecie kościerskim.

czwartek, 30 sierpnia 2018 r., 10:00
Internetowy Sklep Kajakowy - Sprzedaż Kajaków - Żukowo
Jeśli planujesz wakacje nad wodą, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że w Żukowie znajduje się stacjonarna siedziba największego w Polsce, internetowego sklepu kajakowego. Prowadzi on nie tylko sprzedaż kajaków, ale również szerokiego asortymentu ekwipunku, niezbędnego w każdej wycieczce nad wodę. Pozwoli nam to szybko i pewnie zaopatrzyć się na każdą podróż.

czwartek, 30 sierpnia 2018 r., 09:23
Kościerskie WOPR ze wsparciem na zakup strojów i akcesoriów
Firma DHL Parcel po raz kolejny wsparła Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. W nowe stroje i niezbędne akcesoria wyposażona została także kościerska jednostka WOPR-u.

środa, 29 sierpnia 2018 r., 10:18
Kościerzyna. Budżet obywatelski - zdecyduj, który projekt będzie realizowany!
Do 7 września trwa głosowanie w ramach kościerskiego budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy mogą wybierać spośród 13 zgłoszonych w dwóch okręgach projektu. Zagłosuj i wskaż, które zadanie powinno być zrealizowano przez kościerski magistrat.

środa, 29 sierpnia 2018 r., 09:27
Kościerzyna. Policjanci odzyskali skradziony motorower
Skradziony przed tygodniem motorower powrócił do właściciela. W wyniku podjętych działań przez kościerskich kryminalnych udało się bowiem odzyskać utracone mienie.