poniedziałek, 8 maja 2017 r., 12:20
Gdzie oszczędzać pieniądze w 2017 roku?
Ostatnia zmiana stóp procentowych w Polsce miała miejsce w marcu 2015 roku. Od tamtego czasu utrzymywane są one przez Radę Polityki Pieniężnej na rekordowo niskim poziomie 1,5%.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 12:13
Sezon na skoki tandemowe rozpoczęty. Skocz i Ty!
Tradycyjnie wraz z nastaniem wiosny rozpoczyna się sezon na skoki spadochronowe. Dotyczy to także skoków tandemowych, które obecnie stanowią świetną alternatywę dla szkoleń spadochronowych. Dzięki nim niemalże każdy może poznać emocje towarzyszące lotowi w przestworzach!

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 12:04
Skocz ze spadochronem w tandemie!
Skakanie ze spadochronem to niesamowita przygoda. To właśnie wtedy możemy zobaczyć świat z niesamowitej perspektywy i jednocześnie poznać, czym jest buzująca adrenalina. Gdy skok od zawsze był twoim marzeniem, nie musisz odkładać go na dłużej - wybierz dla siebie skok spadochronowy w tandemie i przetestuj swoją odwagę!

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 11:52
Pozycjonowanie stron internetowych - cel i metody
Internet jest ogólnoświatowym medium, wykorzystywanym do przesyłania informacji, ale również udostępniania multimediów i służącym do sprzedaży produktów i usług. Współczesny internet, dzięki błyskawicznie rozwijającym się technologiom zmienił się nie do poznania, w stosunku do tego jakim był 10 lub 20 lat temu.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 11:15
Seria włamań i kradzieży
W miniony weekend kościerscy funkcjonariusze otrzymali cztery zgłoszenia dotyczące uszkodzenia mienia, kradzieży z włamaniem oraz kradzieży. Do zdarzeń tych doszło na terenie Kościerzyny, Grabówka i Starej Kiszewy.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 10:48
Kościerzyna. Wyjeżdżając z posesji uderzyła w rowerzystę
67-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak został uderzony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w sobotę na ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 09:54
Stara Kiszewa. Turniej mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych
Podczas majówki w Gminnej Hali Sportowej odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych, w którym udział wzięło siedem zespołów. Najlepszym okazał się Dream Team ze Starych Polaszek.

niedziela, 7 maja 2017 r., 14:49
Damian Holecki urzekł publiczność w Starej Kiszewie
W niedzielne popołudnie, 23 kwietnia, w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się koncert Damiana Holeckiego - polskiego piosenkarza, kompozytora, autora tekstów, producenta oraz prowadzącego program Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego, emitowany na antenie Telewizji Silesia.

niedziela, 7 maja 2017 r., 14:44
Kwiaty, zioła i krzewy na kolejnej edycji Kiermaszu Wiosennego
Gwarnie, barwnie i kolorowo zrobiło się w ostatnią niedzielę kwietnia na targowisku w Starej Kiszewie. Odbyła się tam kolejna edycja Kiermaszu Wiosennego. W jego trakcie nabyć można było wszystko, czego potrzeba do ogrodu m.in. nasiona, rośliny i sadzonki.

sobota, 6 maja 2017 r., 21:18
Kościerski strażak Radosław Zwara odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi
Mł. kpt. Radosław Zwara podczas sobotnich centralnych obchodów Dnia Strażaka w Warszawie, jako jeden z trzech strażaków z całej Polski, został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi. Odznaczony został przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.