poniedziałek, 9 października 2017 r., 12:52
Jak jeszcze taniej kupować w internecie?
Nie od dzisiaj wiadomo, że kupowanie w sklepach internetowych to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy zaoszczędzić nie tylko na czasie, ale również na cenie produktu.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 12:50
Producent doniczek wie najlepiej, czyli jakie kwiaty jesienią?
Lato już za nami - ale z tego powodu wcale nie trzeba zaniedbywać ogrodu i zrezygnować z kwiatów. Pomyśl o tym już teraz, a będziesz mieć wspaniały ogród na jesień i zimę. Oto wskazówki producenta doniczek dotyczące tworzenia wspaniałych, jesiennych krajobrazów!

poniedziałek, 9 października 2017 r., 10:23
Wiele. Pobili rekord Polski tworząc najdłuższą linię z jabłek
W sobotę, 30 września w Szkole Podstawowej w Wielu odbył się Dzień Szkoły pod hasłem: "Wiele jabłek", podczas którego uczniowie pobili rekord Polski tworząc najdłuższą linię z jabłek. Jej długość wyniosła aż 262 m!

poniedziałek, 9 października 2017 r., 09:59
Ugo Projekt - nowa hurtownia okuć meblowych i paneli podłogowych. Nowoczesne meble na każdą kieszeń
Firma Ugo Projekt zaprasza do nowo otwartej hurtowni okuć meblowych i paneli podłogowych w Stężycy. W szerokiej ofercie sklepu świetnie zaopatrzą się zarówno producenci mebli, firmy, jak i klienci indywidualni. Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny gwarantowane.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 09:18
Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu
Utratą prawa jazdy zakończyła się dla dwóch mężczyzn sobotnia przejażdżka. 46-letni kierujący ciągnikiem, jak i 47-letni kierowca opla wsiedli za kółko mimo iż wcześniej spożywali alkohol. Obu grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 08:56
Kaszubsko-Pomorskie Forum Ekologiczne świętowało 25-lecie działalności z ministrem Szyszko
W piątek w Sali Szopińskiego w Kościerzynie Stowarzyszenie Kaszubsko-Pomorskie Forum Ekologiczne obchodziło srebrny jubileusz działalności. Wraz z kościerskimi działaczami świętował minister środowiska Jan Szyszko, który na wniosek szefa stowarzyszenia, odznaczył osoby, które w sposób szczególny zasłużyły się na rzecz środowiska i gospodarki wodnej.

niedziela, 8 października 2017 r., 17:50
Rusza Szlachetna Paczka - poszukiwani wolontariusze. Zostań Super W!
Choć do świąt pozostało trochę czasu, koordynatorzy Szlachetnej Paczki już przygotowują się do tegorocznej świątecznej akcji. Aby, tak jak w latach poprzednich, w rodzinach potrzebujących zawitała magia Bożego Narodzenia, potrzebni są wolontariusze. Osoby chętne do włączenia się do akcji już mogą się zgłaszać.

niedziela, 8 października 2017 r., 16:25
Morsy zainaugurowały sezon zimnych kąpieli w Dobrogoszczy
Sezon letni za nami. Gdy większość z nas schowała już swoje stroje kąpielowe na kolejne lato, w swój żywioł wkroczyły morsy. Pierwszą kąpiel w zimnej wodzie moją już za sobą. Tradycyjnie członkowie klubu Forrest Gump, jak i ich przyjaciele zainaugurowali sezon w Dobrogoszczy.

niedziela, 8 października 2017 r., 09:56
www.szwichtenberg.com.pl
Planujesz prace budowlane, rolnicze? Potrzebujesz koparki, ładowarki, czy betoniarki i przesiewacza? Pamiętaj, że zakup sprzętu, jeśli potrzebujesz go tylko do jednorazowego lub kilkukrotnego użytku, jest zbytecznym wydatkiem. Z pomocą przyjdzie ci wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych i rolniczych. Szeroką ofertę różnego rodzaju koparek, ładowarek, przesiewaczy, betoniarek, agregatów tynkarskich i malarskich, jak i sprzętu rolniczego, ogrodowego i elektronarzędzi posiada firma WS Szwichtenberg, która gwarantuje nie tylko profesjonalizm sprzętem, ale także służy doradztwem przy wyborze odpowiedniej maszyny.

sobota, 7 października 2017 r., 17:01
Wojewódzkie zawody sportowo - pożarnicze według CTIF
W niedzielę, 17 września w Dębnicy Kaszubskiej rozegrano Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Sportowo - Pożarnicze według CTIF. W szranki o tytuł najlepszej stanęło siedem drużyn dziewczęcych oraz siedem reprezentacji chłopięcych.