wtorek, 27 listopada 2018 r., 12:09
26-latek z zarzutem molestowania pasierbicy
Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, któremu prokuratura postawiła zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej 15. roku życia do innych czynności seksualnej. Sąd zadecydował z kolei o jego tymczasowym aresztowaniu.

wtorek, 27 listopada 2018 r., 10:16
Mieczysław Struk ponownie marszałkiem województwa pomorskiego
Przez kolejne pięć lat na czele samorządu województwa pomorskiego stać będzie Mieczysław Struk. Jego kandydaturę na marszałka poparło 20 radnych. Skład Zarządu Województwa Pomorskiego uzupełnią: Wiesław Byczkowski, Ryszard Świlski, Agnieszka Kapała-Sokalska i Józef Sarnowski.

wtorek, 27 listopada 2018 r., 09:57
Dwa medale dla kościerskich karateków na Mistrzostwach Polski Juniorów
Z dwoma srebrnymi medalami z Mistrzostw Polski Juniorów Shinkyoushin do lat 18 PFKK w Toruniu powrócili zawodnicy Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate. Medalistami zostali Karolina Wajer i Martyna Nawrot.

wtorek, 27 listopada 2018 r., 09:53
Bezpieczeństwo połączeń internetowych. O certyfikatach SSL w pigułce
Wejdź na stronę www pierwszej lepszej firmy IT, a przekonasz się, jak powszechnym rozwiązaniem okazuje się na chwilę obecną inwestycja w certyfikat SSL, który widnieje w ofertach wszelkich renomowanych podmiotów typu Hekko.pl. Nieprzypadkowo usługodawcy stawiają na takie właśnie rozwiązanie w zakresie ochrony proponowanej swym klientom. Korzyści wynikających z opatrzenia witryn www certyfikatem SSL jest naprawdę wiele.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 13:07
Czym się wyróżnia dobry gabinet medycyny estetycznej?
W obecnych czasach, w wyniku znacznego rozwoju medycyny, technologii oraz nauki znacznie wzrosło zainteresowanie usługami z zakresu medycyny estetycznej. Ciągle zmieniające się kanony piękna oraz zwiększona świadomość ludzka na przestrzeni wieków, wywołały potrzebę ingerowania we własny wygląd, w celu osiągnięcia ideału, za którym tak bardzo gonimy. Nie trudno zauważyć, że zwłaszcza kobiety, coraz częściej decydują się na zabiegi chirurgiczne celem poprawy swojej urody.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 12:00
Na czym polega profesjonalne projektowanie wnętrz?
Zastanawiasz się na czym polega projektowanie wnętrz? Sprawdź nasz poradnik.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 10:00
Magnat w Borczu - zaprasza na niezapomniany bal sylwestrowy
Piękna, przestronna i elegancka sala bankietowa, pyszne dania, miła i profesjonalna obsługa - restauracja Magnat w Borczu to miejsce idealne na przyjęcie weselne, komunijne, chrzciny czy imprezę urodzinową. Tu urządzisz wesele, którego goście nigdy nie zapomną. W obiekcie dostępne są również miejsca noclegowe - w komfortowych, gustownie urządzonych pokojach. Magnat dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi terminami na wesela i przyjęcia komunijne - sprawdź ofertę.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 10:00
Profesjonalna mieszalnia farb, lakierów i tynków - sprawdź ofertę firmy Vernitex
"W każdym kolorze na każde podłoże" - to domena firmy Vernitex. To miejsce, w którym znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma specjalizuje się w szczególności w mieszaniu farb. Zajmuje się tym profesjonalnie od kilkunastu lat. Tu uzyskasz idealny kolor, jak i najlepszą możliwą mieszankę dobraną do rodzaju podłoża.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 09:45
Łubiana. Zderzenie sharana z tiguanem na K20
W niedzielne popołudnie służby interweniowały na K20 na wysokości miejscowości Łubiana. Kierujący sharanem 23-latek podczas zjazdu z drogi głównej uderzył tam w VW Tiguana. Jedna osoba trafiła do szpitala.

poniedziałek, 26 listopada 2018 r., 09:37
Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie kobiety w szpitalu
Dwie kobiety trafiły do szpitala w skutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierujący fordem wymusił tam pierwszeństwa na jadącym drogą główną oplu.