środa, 12 września 2018 r., 10:00
Ugo Projekt - idealne meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

środa, 12 września 2018 r., 09:57
Marbud z Sulęczyna - inwestycje pod klucz - od wykopu po wykończenie
Ci, którzy inwestują wiedzą, że o dobrego wykonawcę coraz trudniej. Współpraca z firmą, która najpierw wykona wykop, wyrówna teren, a później postawi i wykończy dom, czy halę, to duży atut przy mocno obciążonym rynku wykonawców. Marbud z Sulęczyna, to firma z dużym doświadczeniem, zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników. Swoim klientom oferuje szeroki wachlarz usług remontowo - budowlanych. Od wykopów i niwelacji terenu rozpoczynając.

środa, 12 września 2018 r., 09:41
40-latek z zarzutem kradzieży akumulatorów z wysypiska śmieci
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o dokonanie kradzieży. W połowie sierpnia z terenu wysypiska śmieci w Gostomiu miał ukraść akumulatory z ładowarek i pompy o łącznej wartości 3.200 zł.

środa, 12 września 2018 r., 09:36
Wykonano trzeci etap budowy drogi Osowo-Zamość
Gmina Karsin otrzymała dotację z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku na realizację kolejnego etapu budowy drogi Osowo-Zamość. W bieżącym roku wykonano 550-metrowy odcinek biegnący przez Białe Błoto, aż do ostatniego zabudowania w kierunku Zamościa.

wtorek, 11 września 2018 r., 10:04
Kierowca renault dostał udaru - życie uratowali mu policjanci
Patrolując krajową "20" funkcjonariusze zauważyli stojące na poboczu renault. Jego kierowca nie dawał oznak życia. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej, jednocześnie wzywając zespół ratownictwa medycznego. Jak się okazało, 69-latek dostał udaru, a szybka reakcja mundurowych ocaliła mu życie.

wtorek, 11 września 2018 r., 09:47
Niebawem "Kościerzyna za pół ceny" - zgłoś swój akces
W pierwszy weekend października mieszkańcy i turyści po raz kolejny będą mogli skorzystać z ofert podmiotów różnej branży w promocyjnych cenach. Kościerzyna przystępuję bowiem do kolejnej akcji "Miasto za pół ceny". Podmioty, które chciałyby wziąć udział w akcji, zobowiązane są do zgłoszenie swojego akcesu do 1 października.

wtorek, 11 września 2018 r., 08:16
Kościerzyna. Policjanci z wizytą u przedszkolaków
W piątek kościerscy funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie byli gośćmi w przedszkolu "Bajka" w Kościerzynie. Funkcjonariusze przypomnieli uczniom, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, do czego służą znaki drogowe, którą stroną drogi należy się poruszać i dlaczego należy używać odblasków.

wtorek, 11 września 2018 r., 08:12
W Wielkim Klinczu też czytali "Przedwiośnie"
W trwającym jubileuszowym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości 8 września 2018 roku odbyła się siódma edycja akcji "Narodowe Czytanie" pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej. W ogólnopolskie czytanie włączyła się Biblioteka Szkolna i Biblioteka Publiczna w Wielkim Klinczu. Organizatorami tej akcji były nauczycielki Renata Abramowska i Jolanta Jereczek.

poniedziałek, 10 września 2018 r., 14:40
Kościerzyna. Masz 16-22 lat? Weź udział w szkoleniu liderów!
Chcesz porozmawiać o problemach młodzieży, porozmawiać o plusach ekonomii społeczne i o tym, dlaczego warto być aktywnym? Młodzieżowa Rada Województwa Pomorskiego i Stowarzyszenie Morena zapraszają na liderów młodzieżowych na szkolenie, które odbędzie się we wtorek w Kościerzynie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

poniedziałek, 10 września 2018 r., 10:31
Egiertowo. Nowy oddział firmy Limex - producenta wysokiej jakości siatek i ogrodzeń
Limex to sprawdzony, polski producent ogrodzeń. Wytwarza wysokiej jakości siatki powlekane lub ocynkowane, a także słupki ogrodzeniowe. Zdobyte przez blisko ćwierć wieku doświadczenie, uplasowało przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce producentów szerokiej gamy siatek ogrodzeniowych i słupków. Zapoznaj się z ofertą firmy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie, w przystępnej cenie.