czwartek, 15 listopada 2018 r., 14:46
Stanisław Burandt triumfował w powiatowym etapie Olimpiady Młodych Producentów Rolnych
Kilkudziesięciu młodych rolników po raz kolejny sprawdzało swoją wiedzę podczas powiatowego etapu Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Tradycyjnie zmaganiom towarzyszyła olimpiada z wiedzy o BHP. Najlepsi będą reprezentować region w finale wojewódzkim.

czwartek, 15 listopada 2018 r., 12:51
Mieli kupować z ojcem działki i nie płacić za nie. Policjant z sześcioma zarzutami oszustwa na wolności
Kupowali działki, ale płacili za nie niewiele bądź w ogóle. Jak wynika z ustaleń śledczych, ojciec z synem policjantem mieli oszukać cztery osoby na łączną kwotę aż 1,2 mln zł. Funkcjonariusz policji usłyszał sześć zarzutów, drugi z zatrzymanych pięć. Sąd nie przychylił się jednak do wniosku prokuratury o tymczasowe ich aresztowaniu. Opuścili areszt za poręczeniem majątkowym.

czwartek, 15 listopada 2018 r., 11:39
Kościerzyna. 22-latek zatrzymany podczas próby włamania do sklepu
Wcześniej dwukrotnie okradał sklepy odzieżowe. We wtorek wpadł podczas próby włamania do sklepu. Mowa o 22-letnim mieszkańcu powiatu kościerskiego, które zatrzymali kościerscy funkcjonariusze. Za usiłowanie włamania grozi kara jak za dokonanie takiego przestępstwa, a więc do 10 lat pozbawienia wolności. O losie 22-latka zadecyduje teraz sąd.

czwartek, 15 listopada 2018 r., 11:27
Kościerzyna. Spowodował kolizję, był pijany
We wtorkowe popołudnie policjanci interweniowali na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, gdzie doszło do kolizji fiata z peugeotem. Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany. Obywatel Ukrainy wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

czwartek, 15 listopada 2018 r., 11:00
Dariusz Męczykowski werbuje radnych KO, by stworzyć koalicję z PiS-em?
W poniedziałek odbędzie się sesja inauguracyjna Sejmiku Województwa Pomorskiego. I choć aż 18 mandatów zdobyła Koalicja Obywatelska, która mogłaby samodzielnie rządzić w sejmiku, jak informuje Gazeta Wyborcza nie jest to wcale takie pewne. Dariusz Męczykowski ma bowiem werbować radnych KO, by stworzyć koalicję z PiS-em.

środa, 14 listopada 2018 r., 16:35
Kościerski policjant zatrzymany. Usłyszał zarzut oszustwa na dużą skalę
We wtorek rano funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych zatrzymali funkcjonariusza Policji w Kościerzynie. Arkadiusz O. usłyszał zarzut oszustwa przy zawieraniu umów kupna-sprzedaży działek na Kaszubach. W środę gdański sąd ma zadecydować o jego tymczasowym aresztowaniu.

środa, 14 listopada 2018 r., 10:28
Narodowe Święto Niepodległości w Liniewie
W piątek, 9 listopada w Zespole Oświatowym w Liniewie odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku, z racji jubileuszu, miały one charakter wyjątkowy.

środa, 14 listopada 2018 r., 10:15
Zapraszamy na jesienną wyprzedaż kolekcji. Rabaty aż do -50 %
GALERIA WNĘTRZ ATENA oferuje szeroki asortyment mebli tapicerowanych na wymiar, które doskonale nadają się do aranżacji funkcjonalnego salonu.

środa, 14 listopada 2018 r., 10:00
Ugo Projekt - idealne meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

środa, 14 listopada 2018 r., 10:00
Usługi Fluiconnecto z zakresu hydrauliki siłowej
Oferta Fluiconnecto łączą w sobie zaawansowane technologicznie usługi oraz wysokiej jakości produkty z zakresu hydrauliki siłowej. Firma specjalizuje się w dziedzinie węży przemysłowych i wysokociśnieniowych, przewodach elastycznych oraz rozwiązaniach pneumatycznych. Fluiconnecto to kompleksowy dostawca usług i produktów, który stara się jak najlepiej sprostać wymaganiom stawianym przez klientów.