wtorek, 31 stycznia 2017 r., 16:51
Co warto wiedzieć o wszywkach alkoholowych?
Alkoholizm to ogromny problem, który niesie ze sobą daleko idące skutki społeczne. To jednak osoby uzależnione i ich rodziny cierpią na tym najbardziej. Z chorobą tą można wszakże sobie radzić, choć nie jest to wcale prosta walka. Pomóc w niej może Esperal i tym podobne specyfiki, zaszywane w ciele pacjenta. Sama wszywka nie jest rozwiązaniem, ale zdecydowanie warto o niej wiedzieć więcej. Jest to bowiem metoda, która może okazać się pomocna w leczeniu alkoholizmu.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 16:46
Dobrze wybrane meble do gabinetu
Gabinet, choć to my przebywamy tam lwią część czasu, pełni istotne funkcje wizerunkowe. To banał. Jeśli jednak nie zakodujemy tego w naszej świadomości, nasze wybory dotyczące jego umeblowania będą co najwyżej intuicyjne. A tego z całą pewnością nie chcemy.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 15:36
Powiat. Sprawdź, jakie imiona były najmodniejsze w 2016 roku
Jakub, Antoni i Jan, a także Zofia, Zuzanna i Lena - to najmodniejsze imiona 2016 roku na Pomorzu. Sprawdziliśmy również, jakie cieszyły się największą popularnością w całym kraju, w powiecie kościerskim oraz w poszczególnych gminach.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 13:55
PZŁ: "O pokocie w Pażęcach i prawdziwym łowiectwie"
Prezentujemy stanowisko Andrzeja Klamana, rzecznika prasowego Polskiego Związku Łowieckiego na temat pokotu w Pażęcach. Publikacja relacji z tego wydarzenia wzbudziła w internecie falę krytyki i hejtu. Przedstawiciel PZŁ szczegółowo opiera zarzuty i wyjaśnia na czym naprawdę polega łowiectwo i jak bardzo potrzebna jest regulacja populacji lisów.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 13:24
Zapanuj nad uczuciami! 5 poradników, które pomogą Ci zrozumieć siebie
Współczesny facet powinien być drwalem? Nowoczesna kobieta musi piąć się w górę po szczeblach kariery? Gdzie w tym wszystkim miejsce na przyjaźń, miłość i seks? Prezentujemy 5 poradników dla kobiet i mężczyzn, które pomogą Wam łatwiej określać swoje emocje i odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 09:42
Gm. Kościerzyna. Ruszył bezpłatny system informowania
Chcesz otrzymywać informacje o ważnych sprawach dla mieszkańców, zagrożeniach, terminach płatności podatków lokalnych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych? Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację Blisko. Dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w twojej gminie.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 09:05
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
W piątek i sobotę w hali sportowej Sokolnia odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna z udziałem czterech drużyn: Sokół Browar Kościerzyna - gospodarz, GKS Żukowo, Polski Cukier Pomezania Malbork oraz Spójnia Gdynia.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 14:14
Bal z okazji Dnia Seniora we Wdzydzach Tucholskich
W sobotę społeczność seniorów mieszkających w sołectwie Wdzydze Tucholskie spotkała się na uroczystym balu z okazji Dnia Seniora. Zabawa trwała do białego rana.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 12:45
Jak wygląda rozbudowana strona firmowa?
Podobnie, jak w wielu innych dziedzinach, tak samo w przypadku witryny internetowej przedsiębiorstwa, są rzeczy które widać gołym okiem i takie, których laik w żaden sposób nie jest w stanie dostrzec. Strony firmowe to ważny element wizerunku, zwłaszcza obecnie, kiedy większość potencjalnych klientów poszukuje informacji w Internecie, nieraz stara się skontaktować przez e-mail lub chce zostawić komentarz na temat wyświadczonych mu usług i zakupionych przez niego produktów. Wokół takiej witryny prowadzić można również szereg działań pozornie niewidocznych, a zwiększających jej siłę oddziaływania.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 12:42
Nowoczesna ceramika i armatura łazienkowa
Jeśli sądzisz, że umywalka, toaleta czy nawet uchwyty na ręczniki nie mogą dodać łazience niepowtarzalnego designu, to jesteś w dużym błędzie. W tak wyjątkowym pomieszczeniu, jakim jest łazienka, każdy szczegół ma znaczenie. Poznaj nowoczesne rozwiązania sanitarne, dzięki którym odmienisz wygląd swojego kąpielowego kącika.