wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 09:33
Bardzo dobre wyniki Testu Coopera w Kościerzynie
W sobotę na Stadionie Miejskim odbyła się kolejna edycja Testu Coopera. Po raz pierwszy test ten odbywał się na bieżni wokół Stadionu. Oprócz sprawdzenia się w próbie można było skorzystać z profesjonalnego sprzętu do gry w Speed-ball. W ten weekend testy Coopera odbywały się w wielu miastach w Polsce.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 08:56
Footgolf w Przywidzu - poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu
Footgolf to nowa, oryginalna dyscyplina sportowa, która stanowi ciekawe połączenie piłki nożnej i golfa. W Przywidzu, oddalonym o zaledwie 20 km od Kartuz i Kościerzyny powstało pierwsze w Polsce pole footgolfowe z przeszkodami. Lubisz spędzać czas w ruchu na świeżym powietrzu? Koniecznie odwiedź kompleks i ciesz się nową formą aktywności fizycznej. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Sezon 2017 już został otwarty.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:58
Projekty domów nowoczesnych - elegancja w nowym stylu
Domy nowoczesne przyciągają wzrok swoją niecodzienną stylistyką, chociaż są raczej oszczędne, jeżeli chodzi o formę i ozdobniki. Wyróżniają się funkcjonalnością oraz niskim zapotrzebowaniem na energię. Do wyboru mamy zarówno te ekskluzywne, jak i ekonomiczne. Gdy szukasz odmiany, dom w nowoczesnym stylu to propozycja dla ciebie!

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:55
Jak połączyć ogród z tarasem?
Miłośnicy przebywania na świeżym powietrzu często decydują się na połączeniu tarasu z ogrodem poprzez otwartą formę tarasu. Oprócz tego istotnych jest też kilka innych elementów, dzięki którym nastąpi ta symbioza. Już dzisiaj zdecyduj się na przeniesienie zieleni i ogrodu bliżej domu i zapoznaj się ze złotymi zasadami aranżacji tarasu łączonego z ogrodem!

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:53
Krzesła drewniane, metalowe czy tworzyw sztucznych - które wybrać?
Podczas urządzania swojego mieszkania z pewnością niejednokrotnie będziesz borykać się z dylematem które krzesła wybrać? Jedne kuszą oryginalnym wzornictwem, inne są zaprojektowane tak, aby sprawiać jak najwięcej wygody, a inne przyciągają wzrok modnym kolorem. Jak je wybrać i urządzić salon zgodnie z własnymi wartościami?

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:41
Bilety na PKM są dostępne także przez internet
Podróżujący Pomorską Koleją Metropolitalną mogą teraz kupić bilety na pociąg również drogą internetową. SKM Trójmiasto, które jest przewoźnikiem na linii PKM wprowadziła długo oczekiwane udogodnienie dla pasażerów. Uruchomiła specjalną platformę za pośrednictwem, której szybko i łatwo można kupić bilet.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:28
Farma Noe - raj dla kochających naturę
Farma Noe to niezwykłe miejsce, które powstało z miłości do zwierząt i marzeń o życiu w harmonii z naturą, wypoczynku w ciszy zakłócanej jedynie śpiewem ptaków i szumem jeziora. Urokliwy kompleks idealnie nadaje się na wypoczynek z dala od codziennego pędu i zgiełku. To świat, gdzie czas odmierzany jest rytmem życia natury, nie wskazówek zegara. To również jedyny w północnej Polsce ośrodek, gdzie znajduje się profesjonalna arena do gry w polo.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 12:43
W Kierunku Natury, czyli obchody Światowego Dnia Ziemi w Kościerzynie
"Dbajmy o Ziemię", "Idźmy w kierunku Natury", "O recyklingu dużo już wiemy i śmieci zawsze segregujemy", "O czystość dbamy, po psach i kotach, zawsze sprzątamy" - między innymi z takimi sloganami na transparentach uczniowie przemaszerowali w poniedziałek ulicami miasta korowodem, który zainaugurował kościerskie obchody Światowego Dnia Ziemi.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 08:57
"Kręci mnie bezpieczeństwo" - policjanci edukowali rowerzystów
W sobotę, 22 kwietnia kościerscy policjanci zainaugurowali ogólnopolską akcję profilaktyczną, opracowaną przez Biuro Ruchu Drogowego KGP pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo". Policjanci podczas patrolu w różnych miejscowościach powiatu spotkali się z rowerzystami przypominali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 08:44
Marcin Łukowicz najlepszym zawodnikiem III rundy Pucharu Świata
W miniony weekend na pływalni Aquasfera w Olsztynie odbyła się III runda Pucharu Świata w pływaniu w płetwach. Marcin Łukowicz zawodnik UKS Manta Kościerzyna podczas swoich trzech startów zdobył trzy złote medale na dystansach 50 BF, 100BF, 200BF.