dzisiaj, 08:47
Kolejne sukcesy karateków Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin"
Dwa medale, srebrny i brązowy, wywalczyli młodzi kościerscy karatecy na corocznych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym, jakie odbyły się w minioną sobotę w Koszalinie.

dzisiaj, 08:38
Rajd Baltic Cup już w ten weekend
Już w najbliższy weekend na Kaszubach i Kociewiu po raz kolejny pojawią się rajdowe samochody, za kierownicą których zasiądą najlepsi kierowcy w kraju. Tegoroczna 14. edycja Rajdu Baltic Cup będzie stanowić drugą rundę Inter Cars RSMP.

środa, 24 maja 2017 r., 09:35
Reprezentantki szkoły w Łubianie w finale wojewódzkim w mini piłce nożne
Trzy mecze, dwa zwycięstwa i remis - tak w wielkim skrócie można podsumować występ reprezentantek Zespołu Szkół w Łubianie na półfinałach wojewódzkich w mini piłce nożnej. Tym samym dziewczęta zawalczą o główne trofeum turnieju podczas finałów, których gospodarzem będzie Gdynia.

wtorek, 23 maja 2017 r., 09:33
Sukcesy gimnazjalistów z Lipusza na wojewódzkiej gimnazjadzie w Słupsku
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Lipuszu na Finale Wojewódzkim w lekkiej atletyce. 22 maja wzięli udział w zawodach rozegranych w Słupsku. Zawodnicy lipuskiego gimnazjum zdobyli w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w lekkiej atletyce sześć medali, w tym dwa złote, srebro i trzy brązowe krążki.

niedziela, 21 maja 2017 r., 18:29
Kaszuby Biegają - ponad 400 osób na starcie Sierakowickiej'15
Ponad 400 miłośników biegania wzięło udział w kolejnych zawodach cyklu Kaszuby Biegają. Tym razem biegacze zmierzyli się z dystansem 15 kilometrów na malowniczej, choć trudnej trasie na terenie gminy Sierakowice.

piątek, 19 maja 2017 r., 08:52
KaszebeRunda 2017 już 28 maja - zarejestruj się i szykuj formę ponad normę!
KaszebeRunda 2017 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Do wyboru są trzy dystansy - 65 km, 105 km, 208 km. Edycja 2017 KaszebeRunda przebiegać będzie, dla dystansów średniego i długiego, po nowej trasie w jej początkowym fragmencie. Nowością będzie przejazd przez gminy Lipusz i Dziemiany.

czwartek, 18 maja 2017 r., 12:16
SP w Nowej Karczmie zwycięzcą Turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną
Drużyna Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie wywalczyła mistrzowski tytuł w Wojewódzkim Turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną. Dodatkowo sukces indywidualny zanotował też Mateusz Myszka, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

wtorek, 16 maja 2017 r., 11:33
"13" szczęśliwa dla UKS Manta Kościerzyna
13 maja podczas III rundy Klubowego Pucharu Polski we Władysławowie zawodnicy UKS Manta Kościerzyna zdobyli łącznie 13 medali, 13 razy zajmowali też czwarte miejsce. Jak podkreślają przedstawiciele klubu, "13" okazała się dla nich szczęśliwą liczbą.

sobota, 13 maja 2017 r., 15:36
Ochotnicy z Kłobuczyna bezkonkurencyjni w gminnym sporcie pożarniczym
Tym razem Kłobuczyno było gospodarzem dorocznego pikniku strażackiego druhów z gminy Kościerzyna, który tradycyjnie został połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi. W tym roku główne trofeum wznieśli ochotnicy z Kłobuczyna.

czwartek, 11 maja 2017 r., 09:01
Wiktoria Kolczyk Mistrzynią Polski w Kickboxingu
Zawodniczka KS Champion Kościerzyna po raz kolejny odnotowała bardzo dobry występ na zawodach. Na odbywających się w Rydzynie Mistrzostwach Polski Wiktoria Kolczyk sięgnęła po główne trofeum w swojej kategorii - tytuł Mistrzyni Polski w Kickboxingu.