dzisiaj, 12:48
Świąteczno-noworoczne spotkanie UKS Manta Kościerzyna
W piątek, 13 stycznia odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne UKS Manta Kościerzyna, w którym uczestniczyli członkowie klubu wraz z rodzinami. Spotkanie było okazją do złożenia sobie życzeń oraz podsumowania 2016 roku. Omówione zostały bardzo dobre wyniki sportowe - łącznie zawodnicy klubu zdobyli 99 medali, w tym 10 na arenie międzynarodowej.

poniedziałek, 16 stycznia 2017 r., 10:42
UKS Olimpijczyk Skorzewo podsumował 2016 rok
W sali wiejskiej w Skorzewie odbyło się podsumowanie roku 2016 w Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpijczyk, które było okazją do nagrodzenia najlepszym zawodnikom, a także podziękowania trenerom, sponsorom, jak i osobom, które aktywnie działały na rzecz klubu.

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 10:20
VI Bieg Morsa - zapisy ruszyły
Bieg Morsa z roku na rok zyskuje coraz większa popularność. W ubiegłorocznej, piątej edycji imprezy, na starcie stanęło ponad 500 uczestników. Przed nami kolejna edycja i kolejne emocje. Dołącz do miłośników biegania i zapisz się na VI Bieg Morsa, który odbędzie się 26 lutego tradycyjnie w Garczynie.

piątek, 23 grudnia 2016 r., 08:20
Karatecy z kościerskiego klubu Kyokushin na Pucharze Gdańska
Sześcioro zawodników Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate wystartowało w Otwartym Pucharze Gdańska Kyokushin Karate, który w niedzielę, 18 grudnia odbył się na Hali Sportowej Judo nr XIII AWF. Młodzi karatecy wywalczyli w sumie trzy medale.

środa, 21 grudnia 2016 r., 11:54
Za nami Wigilia Baśkarzy - Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej
18 grudnia w Małej Szkole w Szopie, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Baśkę. Zwycięzcami turnieju zostali Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma oraz zespól Baszty Bytów.

środa, 21 grudnia 2016 r., 08:31
Kościerscy kickbokserzy na Champion's Cup w Gdańsku
W sobotę, 10 grudnia w hali MOSiR w Gdańsku klub sportowy Champion zorganizował po raz XVI Turniej Champion"s Cup. Na turniej przybyło 116 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Nie zabrakło również mocnego składu z Kościerzyny.

czwartek, 15 grudnia 2016 r., 09:43
Liniewo. Kolejny turniej skata z cyklu Grand Prix Serca Kaszub za nami
W niedzielę, 11 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie odbył się trzeci i czwarty turniej X edycji rozgrywek skata sportowego z cyklu Grand Prix Serca Kaszub. W jednym z turniejów zmagano się o puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Liniewie Wiesława Szarmacha.

wtorek, 13 grudnia 2016 r., 11:18
II Turniej Dziemiańskiej Ligi Baśki
W niedzielę, 11 grudnia w Ośrodku Kultury w Dziemianach odbył się II Turniej Dziemiańskiej Ligi Baśki. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym okazał się Michał Lipiński - Lipuszaki Lipusz, wśród drużyn i par zespół Orłów Klawkowo.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 10:12
Zawodnicy UKS Manta wywalczyli pięć medali na zawodach w Berlinie
Dwa srebrne i trzy brązowe medale przywieźli do Kościerzyny zawodnicy UKS Manta z odbywających się w sobotę, 3 grudnia w Berlinie Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu w Płetwach. Medalistami zostali Neli Wanta, Damian Kutela i Julia Kiedrowska.

sobota, 26 listopada 2016 r., 10:30
Żukowo. Łukasz Kujawski i Monika Czapiewska zwycięzcami tegorocznej edycji Kaszuby Biegają
W tegorocznej czwartej już edycji Kaszuby Biegają zawodnicy na starcie stawali 13 razy. Biegacze pokonywali trasę w kilkunastu miejscowościach W tym roku w ramach cyklu zorganizowano po raz pierwszy Małe Kaszuby Biegają. W piątkowy wieczór odbyła się wielka sportowa gala, podczas której podsumowano tegoroczne dokonania, wręczano puchary, statuetki, dyplomy i nagrody finansowe.