wczoraj, 10:30
Dziewięć medali kościerskich karateków na Otwartych Mistrzostwach Pomorza
Dziewięć medali, w tym pięć złotych, zdobyli karatecy Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin" w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym, jakie odbyły się w minioną sobotę, w hali AWFiS w Gdańsku.

piątek, 19 kwietnia 2019 r., 09:54
Kaszubska Poniewierka 2019 - trwają zapisy na ultramaraton
Tym razem z Sopotu wyruszą uczestnicy tegorocznej edycji Kaszubskiej Poniewierki, a więc biegu przełajowego na dystansie 100 km. Niezwykle ekstremalny bieg prowadzący przez samo Serce Kaszub odbędzie się 14 września punktualnie o godzinie 2. w nocy. Bieg skierowany jest to prawdziwych twardzieli. Podejmujesz wyzwanie? Zapisy trwają.

środa, 17 kwietnia 2019 r., 10:20
Zespół Paradise ponownie z mistrzowskimi tytułami i trofeami
Karsińscy tancerze po raz kolejny wytańczyli liczne trofea na odbywających się w ostatnim czasie ogólnopolskich turniejach tanecznych. Do Karsina powrócili łącznie z dziewięcioma tytułami mistrzowskimi, dwukrotnym wicemistrzostwem Polski i dwukrotnym trzecim miejscem.

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 15:10
Daniel Pek mistrzem świata
Złoty medal w biegu na dystansie 3 km oraz brązowy w biegu na 6 km wywalczył Daniel Pek, zawodnik UKS Olimpijczyk Skorzewo na rozegranych w miniony weekend (6-7 kwietnia) w Trzebnicy Mistrzostwach Świata INAS w biegach przełajowych! To kolejny międzynarodowy sukces podopiecznego Leszka Zblewskiego.

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 11:06
Ogólnopolskie sukcesy tancerzy RYTM Kościerzyna
Kolejne sukcesy na swoim koncie mają tancerze zespołu Rytm ze Studia Dance&Rytm. 70-osobowa grupa reprezentował kościerski zespół podczas aż trzech festiwali. Ze wszystkich powrócili z medali. Wyjątkowo udanie zakończył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Obornikach Wielkopolskich, podczas którego kościerscy tancerze aż siedmiokrotnie stawali na podium.

niedziela, 14 kwietnia 2019 r., 17:50
Wrak Race "Ostatni Dech" przyciągnął tłumy fanów motoryzacji
Stare, nienadające się do niczego wraki? Amatorzy ekstremalnej jazdy postawili je na nogi, a raczej na koła. Zdezelowane miały trafić na złom, a wystartowały w rajdzie. Mowa oczywiście o Wrak Race "Ostatni Dech", który w niedzielę odbył się w Kościerzynie. Wystartowało w nim aż 55 załóg. Niezwykle widowiskowym wyścigom przyglądały się tłumy. Imprezie tradycyjnie towarzyszył szczytny cel.

piątek, 12 kwietnia 2019 r., 13:04
UKS Wodniacy Garczyn z medalami Letnich Mistrzostwa Polski w Pływaniu
W dniach 6-7 kwietnia na pływalni Aquasfera w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Płetwach. Te najważniejsze zawody w roku mogą świętować zawodnicy UKS Wodniacy Garczyn, którzy startowali w 15-osobowym składzie w najmłodszych kategoriach wiekowych("E0"-9 lat i mniej, "E"-10 i 11 lat oraz "D"-12 i 13 lat).

piątek, 12 kwietnia 2019 r., 12:22
Grad medali Mistrzostw Polski dla UKS Manta Kościerzyna
13 złotych, 16 srebrnych i 14 brązowych medali - to bilans Mistrzostw Polski dla zawodników UKS Manta Kościerzyna. W zawodach brało udział 233 zawodników z 16 polskich klubów, którzy popłynęli w 1083 startach indywidualnych i 96 sztafetowych.

środa, 10 kwietnia 2019 r., 07:57
Sukcesy kościerskich karateków na Mistrzostwach Polski Północnej PFKK
Aż z trzema tytułami Mistrzów Polski Północnej powrócili do Serca Kaszub kościerscy karatecy z Mistrzostw Polski Północnej PFKK, które pod koniec marca odbyły się w Złocieńcu. Ponadto wywalczyli też trzy wicemistrzostwa oraz czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium.

poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r., 12:26
Szczypiornistki ze złotem XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Wielki sukces na swoim koncie odnotowały pomorskie szczypiornistki, które podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyły złoty medal. W zwycięskim składzie znalazły się uczennice i trenerzy Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie.