dzisiaj, 10:00
Pracujesz przed komputerem i chcesz zadbać o swoje oczy? Zgłoś się do OPTYKA w Sierakowicach
Jesteś kierowcą i masz problem z jazdą o zmierzchu i w nocy? Pracujesz przed komputerem i nie chcesz nabawić się wady wzroku? A może po prostu potrzebujesz nowych okularów? Zgłoś się do profesjonalnego optyka, który pomoże Ci w doborze okularów dedykowanych do Twoich potrzeb.

dzisiaj, 09:17
www.lgdstolem.pl
Projekty grantowe to "nowość" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i podejściu LEADER. Zostały one zaplanowane, aby ułatwić podmiotom z obszaru LGD realizowanie niewielkich przedsięwzięć mających na celu zaspokojenie potrzeb lokalnej społeczności.

wczoraj, 10:00
Kilka sposobów na reaktywację trawnika po zimie
Trawnik to jeden z najważniejszych, a w wielu przypadkach jedyny element ogrodu. Ci, którzy marzą o trawniku pięknym, jak te z brytyjskich seriali, nie muszą przez lata czekać na efekty swojej pracy. Jest kilka prostych sposobów, aby cieszyć się pięknym trawnikiem jeszcze tej wiosny, ale jest też jeden warunek - do pracy trzeba się zabrać jeszcze w marcu.

sobota, 17 marca 2018 r., 10:00
Fabryka Pisanek w Centrum Riviera
Już po raz piąty Centrum Riviera organizuje wielkanocny konkurs - Fabryka Pisanek. W ramach konkursu uczniowie trójmiejskich szkół podstawowych będą mieli okazję wykazać się kreatywnością i zaprojektować gigantyczną pisankę. Konkurs to także okazja dla szkół na zdobycie cennych nagród oraz zachęta dla uczniów do niestandardowego myślenia.

czwartek, 15 marca 2018 r., 11:41
Do czego wykorzystujemy dzisiaj noże tokarskie?
Na pewno trzeba zwrócić uwagę na to, że w tej kategorii mamy wiele elementów. W jaki sposób wybrać dobry nóż tokarski? To narzędzia skrawające. Ze względu na swój kształt ich zastosowanie może być różne, dopasowane do określonej metody obróbczej.

czwartek, 15 marca 2018 r., 10:00
Kredyt a pożyczka pozabankowa
Pożyczka pozabankowa, o ile dobrze dobierzesz ofertę, może być doskonałą alternatywą dla kredytu bankowego. Czym konkretnie różnią się te dwa rozwiązania?

czwartek, 15 marca 2018 r., 09:37
Bieżnie - jaki model wybrać? Cechy dobrej bieżni
Siłownia kojarzy się nie tylko z osobami podnoszącymi ciężary i kulturystami, ale bardzo często z biegaczami zajmującymi dość sporych rozmiarów bieżnie. Rzeczywiście wiele osób, korzystając z siłowni, uprawia bieganie, bowiem jest to aktywność fizyczna niezwykle korzystna dla zdrowia, a do tego doskonale pomaga w utracie zbędnych kilogramów. Jednak warto zdać sobie sprawę, że takie urządzenia jak bieżnie nie są przeznaczone wyłącznie do siłowni i równie dobrze można je zakupić do domu. Co warto wiedzieć o bieżniach?

wtorek, 13 marca 2018 r., 16:49
Sprawdź pięć małych trików oszczędzania, na duże i pozytywne zmiany na twoich koncie.
Być może oszczędzanie kojarzy ci się z ogromnymi sumami pieniędzy i myślisz, że przeciętny Kowalski, zarabiający mniej niż średnią krajową, nie ma szans, by zaoszczędzić. Jeśli tak myślisz, to jesteś w błędzie. Każdy może oszczędzać, niezależnie ile zarabia.

wtorek, 13 marca 2018 r., 10:15
Pięć najpopularniejszych drzew iglastych w polskich ogrodach
Część ogrodu od wejścia do budynku powinna być efektowna tak naprawdę przez cały rok. W związku z czym oprócz kwitnących krzewów oraz drzew warto jest pomyśleć o wyhodowaniu drzewa iglastego. Wskazuje się, że to właśnie dobór ściśle uzależniamy od stanowiska, jak i również charakteru budynku oraz całościowego stylu naszego ogrodu.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 11:26
Masz problemy z kierowaniem po zmroku? Zgłoś się do OPTYKA w Sierakowicach
Jesteś kierowcą i masz problem z jazdą o zmierzchu i w nocy? Pracujesz przed komputerem i nie chcesz nabawić się wady wzroku? A może po prostu potrzebujesz nowych okularów? Zgłoś się do profesjonalnego optyka, który pomoże Ci w doborze okularów dedykowanych do Twoich potrzeb.