dzisiaj, 13:49
Podróżuj wygodniej - "Parkuj i leć"
Stali bywalcy lotniska w Modlinie, na pewno już wiedzą o zmianach w parkowaniu samochodów, które weszły w życie 1 marca. Dotyczą one przede wszystkim podwyższenia opłaty za wjazd na teren lotniska. Do tej pory wjazd do 10 minut był bezpłatny. Z tej opcji korzystają osoby prywatne, taksówkarze i kierowcy busów z okolicznych parkingów, dowożący i odbierający podróżny z terminali odlotów i przylotów. 1 marca nastąpiła cenowa rewolucja - od tej pory można tylko 4 razy w ciągu doby bezpłatnie wjechać na teren lotniska, na czas do 10 minut. W pozostałych przypadkach należy uregulować opłatę w łącznej wysokości 25 złotych. Dotyka to przede wszystkim taksówkarzy oraz okolicznych przedsiębiorców, którzy prowadzą parkingi i oferują klientom firmowy transfer na lotnisko.

dzisiaj, 12:00
Wędkarstwo, a technologia - używanie nowoczesnych rozwiązań w łowieniu ryb
Wraz z nadejściem gwałtownego rozwoju technologicznego wiele dziedzin, nie tylko gospodarki, ale i ogólnej nauki, ekonomii czy biznesu może korzystać z coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Ich głównym celem było nie tylko usprawnienie ludzkich działań, ale też poszerzenie zakresu poznania, tego, co kryje czysta ciekawość odkrywców.

wczoraj, 11:14
SPORTSMAN symulacje polowań - przeżyj emocje prawdziwej przygody
Sportsman zaprasza na pełną emocji przygodę na symulacji polowania. Już 23 czerwca w parku myśliwsko-strzeleckim w Kornem koło Kościerzyny czekają na Ciebie niesamowite atrakcje.

wczoraj, 10:33
Ugo Projekt - idealne meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

wtorek, 19 czerwca 2018 r., 11:04
Otwarcie inwestycji "Zakątek Moniuszki w Kościerzynie" juz 29 czerwca!
Zapraszamy do obejrzenia inwestycji na ul. Stanisława Moniuszki 22, 22A i 24 w Kościerzynie , jak dobrze można zamieszkać na osiedlu. Prezentacja mieszkań w różnej strukturze i funkcji z możliwością przemyślenia zakupu MIESZKANIA na "Wzgórzu Moniuszki" z terminem realizacji IV kwartał 2019 r.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 11:00
www.sprzedajnamauto.pl
Sprzedaj samochód bez martwienia się o formalności, pieniądze i czas. Ekipa Auto Skup do klienta dociera w kilka godzin, płaci gotówką i kupi każdy model samochodu. Działa na terenie powiatu kartuskiego i kościerskiego. W awaryjnych sytuacjach wspomaga swoich klientów lawetą, a nawet usługą kasacji samochodu.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 10:13
Pamiętaj o przeglądzie komina i skorzystaj z pomocy ZUK "Kominiarz" s.c.
Okresowe czyszczenie przewodów kominowych, wentylacyjnych, dymowych i spalinowych, to obowiązek każdego właściciela budynku. Jak wynika z przepisów, powinniśmy robić to nawet cztery razy w roku. Niewywiązywanie się z obowiązku skutkować może nie tylko mandatami, ale przede wszystkim pożarami sadzy i uszkodzeniami komina. Warto zachować zdrowy rozsądek i skorzystać z profesjonalnych usług.

wtorek, 12 czerwca 2018 r., 15:45
Taras przy domu
Projektując własny dom czy też kupując mieszkanie, warto zadbać o to, by miał on własny taras lub balkon. W porze letniej jest to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu, miejsce gdzie można wspaniale się zrelaksować i nacieszyć się przyjemną aurą.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 10:35
Galeria wnętrz Atena - meble tapicerowane na wymiar
GALERIA WNĘTRZ ATENA oferuje szeroki asortyment mebli tapicerowanych na wymiar, które doskonale nadają się do aranżacji funkcjonalnego salonu.

piątek, 8 czerwca 2018 r., 12:00
Parki Trampolin JUMPCITY - atrakcja dla całej rodziny!
Od niemal 5 lat każdy, kto odwiedzi Parki Trampolin JUMPCITY ma szanse pokonać siłę grawitacji. W trzech nadmorskich parkach, wszyscy entuzjaści aktywnego spędzania czasu znajdą coś dla siebie. Wysokie loty, mnóstwo dobrej zabawy, aktywnie spędzony czas? To brzmi jak przepis na wyjątkowo udany wakacyjny wypad.