niedziela, 22 października 2017 r., 10:00
www.szwichtenberg.com.pl
Mury i ścianki oporowe to innowacyjny sposób tworzenia hal, wiat, magazynów, czy boksów do oddzielania składów materiałów sypkich. Zastosowanie ich jest o wiele szersze, a cechuje je wysoka wytrzymałość i funkcjonalność. Aby jednak uzyskać zamierzony efekt i mieć pewność wyboru odpowiednich bloków oraz ich wysokiej jakości, warto wybrać zaufanego dostawcę. Taką firmą jest przedsiębiorstwo Szwichtenberg, które oferuje szeroki wybór bloków oporowych, jak i formy do ich produkcji.

czwartek, 19 października 2017 r., 12:20
Handmade a podatki - jak rękodzielnik powinien rozliczać się z Urzędem Skarbowym?
Tworzenie rękodzieła to nie tylko fascynująca pasja i niebanalny pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale także zyskujący na popularności sposób zarabiania pieniędzy. Jeżeli rzemiosło rękodzielnika staje się również jego źródłem zarobku, zgodnie z polskim prawem musi on przestrzegać obowiązujących zasad rozliczania dochodów uzyskanych ze sprzedaży wyrobów handmade. Jakie podatki powinien zapłacić twórca i jakie regulacje wiążą się z różnymi typami działalności zarobkowej?

czwartek, 19 października 2017 r., 09:18
4YOU-4FUN - 4. Urodziny Centrum Riviera
Centrum Riviera zaprasza do wspólnej urodzinowej zabawy, której finał odbędzie się 22 października. Radosna atmosfera udzieli się wszystkim odwiedzającym Rivierę. Jakie atrakcje i niespodzianki czekają na gości Centrum w urodzinowym tygodniu?

poniedziałek, 16 października 2017 r., 14:12
Hotel i restauracja "Gryf" - idealne miejsce na imprezy okolicznościowe i nie tylko
Szukasz miejsca na organizację wesela, urodzin bądź przyjęcia komunijnego? A może chcesz zjeść z rodziną obiad w ciekawym lokalu z dobrą kuchnią? Odwiedź Hotel Gryf w Kościerzynie. To idealne miejsce na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Działająca tam pierogarnia zachwyca swoimi wyrobami do tego stopnia, że każdy kto był tam raz z pewnością wróci.

piątek, 13 października 2017 r., 15:09
Jesienne inspiracje. Nowoczesne pomysły na aranżacje funkcjonalnego otoczenia domu
Jesień to najczęściej okres w którym kończy się pewien etap budowy naszego wymarzonego domu i zastanawiamy się nad tym jak będzie wyglądało jego otoczenie, podjazd, taras.

piątek, 13 października 2017 r., 13:33
Własna sauna fińska - to prostsze niż myślisz
Mieszkańcy Skandynawii już dawno temu odkryli zalety i korzyści zdrowotne jakie daje relaks we własnej saunie. Również Polacy docenili dobroczynny wpływ sauny na organizm i coraz częściej decydują się na budowę przydomowej sauny fińskiej. Zatem, jakie drewno zastosować w saunie i na co zwrócić szczególną uwagę wybierając odpowiedni gatunek drewna do własnej sauny? Gdańskie Składy Drzewne zapraszają do lektury.

środa, 11 października 2017 r., 17:00
Badania laboratoryjne - profilaktyka i diagnostyka
Badania laboratoryjne to cenne źródło informacji o stanie zdrowia i ewentualnych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu organizmu. Jest to ważny element profilaktyki zdrowotnej, który pozwala również określić przyczynę niepokojących dolegliwości. Skierowanie od lekarza nie jest konieczne w przypadku większości badań laboratoryjnych. Wyjątek stanowią tzw. testy czynnościowe, podczas których pacjentowi podawane są leki.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 12:54
Biegać każdy może!
Od kilku lat bieganie stało się szczególnie modną formą aktywności fizycznej, a także sposobu spędzania wolnego czasu. Biegają osoby w różnym wieku i z różnych pobudek. Jedni chcą schudnąć, drudzy wzmocnić swoją odporność, inni mieć piękną sylwetkę. O czym jednak nie możemy zapomnieć, gdy decydujemy się na taki trening?

poniedziałek, 9 października 2017 r., 12:52
Jak jeszcze taniej kupować w internecie?
Nie od dzisiaj wiadomo, że kupowanie w sklepach internetowych to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy zaoszczędzić nie tylko na czasie, ale również na cenie produktu.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 12:50
Producent doniczek wie najlepiej, czyli jakie kwiaty jesienią?
Lato już za nami - ale z tego powodu wcale nie trzeba zaniedbywać ogrodu i zrezygnować z kwiatów. Pomyśl o tym już teraz, a będziesz mieć wspaniały ogród na jesień i zimę. Oto wskazówki producenta doniczek dotyczące tworzenia wspaniałych, jesiennych krajobrazów!