wtorek, 14 sierpnia 2018 r., 13:55
Dozowniki do mydła nie tylko w toaletach publicznych
Przyzwyczailiśmy się już do dozowników do mydła w toaletach publicznych do tego stopnia, że nie wyobrażamy sobie, aby ich tam zabrakło. Jednak w domowych łazienkach dozowniki mydła wciąż nie mogą się na dobre zadomowić i w dużej części gospodarstw domowych, dozowników albo nie ma albo są to mydła w opakowaniach z dozownikiem, które po zużyciu wyrzucamy do śmieci. Dlaczego tak jest i czemu warto to zmienić?

wtorek, 14 sierpnia 2018 r., 13:53
Nadciśnienie tętnicze - czy możemy przeciwdziałać?
Nadciśnienie jest groźną chorobą wykrywaną zazwyczaj bardzo późno. Taka sytuacja prowadzi zwykle do groźnych powikłań, a można temu zapobiec w prosty sposób..

wtorek, 14 sierpnia 2018 r., 13:34
Skąd czerpać energię do biegania? Zalety porannych i wieczornych treningów
Bieganie daje wiele korzyści zdrowotnych - to fakt, z którym trudno się nie zgodzić. Jednak to, jakie efekty da trening, zależy od pory dnia. Poranne biegi są efektywniejsze w kwestii odchudzania, natomiast wieczorne pozwalają zredukować stres i zapewniają dobry sen. Wieczorne i poranne treningi mają również wiele innych zalet, które warto poznać, aby wybrać najlepszą opcję dla siebie.

wtorek, 14 sierpnia 2018 r., 10:21
Pomysł na wakacje dla dzieci
Zastanawiasz się, co zrobić z dzieckiem w wakacje? Jaki wyjazd, jaka aktywność ucieszy Twojego malucha, a jednocześnie nie będzie kolejnym wyjściem do kina, grą na komputerze czy oglądaniem bajek w telewizji? Wakacje to długi okres i trudno jest zapewnić dzieciom atrakcje, na każdy dzień. Czasami muszą się po prostu ponudzić.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:57
Kaszubskie Centrum Edukacji Vademecum - tu zdobędziesz wymarzony zawód i podniesiesz kwalifikacje
Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Podnieść kwalifikacje? Uzupełnić wykształcenie bądź też zdobyć zawód, który da ci gwarancję zatrudnienia? Zapoznaj się z ofertą Kaszubskiego Centrum Edukacji Vademecum w Kościerzynie. Placówka prowadzi nabór do liceum ogólnokształcącego i do szkół policealnych.

czwartek, 9 sierpnia 2018 r., 10:00
Kosmetyki na cellulit - hit czy kit?
Z cellulitem na udach czy pośladkach boryka się większość kobiet. Cellulit, to nierównomierne grudki tłuszczu na ciele, które swoim wyglądem przypominają pomarańczową skórkę. Występuje on u kobiet młodych i starszych, szczupłych i otyłych.

środa, 8 sierpnia 2018 r., 12:53
Hokery kuchenne i krzesła barowe - na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?
Krzesła barowe i hokery kuchenne są dostępne w wielu różnych stylach, materiałach, wykończeniach, tkaninach, rozmiarach, kształtach i cenach. Na dzisiejszym rynku tak naprawdę możemy znaleźć tysiące różnych odmian, więc wybór może nie być łatwy. Ten przewodnik ma na celu pomóc Ci zdecydować, który stołek jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego otoczenia, a z racji tego że hokery kuchenne i krzesła barowe to niemalże to samo - poradnik będzie się odnosić do jednych i drugich mebli.

środa, 8 sierpnia 2018 r., 10:00
Firma KAPEO poszukuje kierowców samochodów ciężarowych
Firma KAPEO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mściszewicach poszukuje nowych pracowników na stanowiska: kierowca samochodu ciężarowego - kat. C oraz kierowca samochodu ciężarowego - kat. C+E.

wtorek, 7 sierpnia 2018 r., 10:36
Michalak Welding - prężnie rozwijająca się firma szuka nowych pracowników
Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Chcesz zyskać nowe umiejętności i świetną pensję? Michalak Welding poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia. Firma oferuje nie tylko dobre wynagrodzenie, ale również niezbędne przeszkolenie. Michalak Welding specjalizuje się w remontach i budowie statków, a także montażu i spawaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych.

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 09:24
Vernitex - profesjonalna mieszalnia farb, lakierów i tynków
"W każdym kolorze na każde podłoże" - to domena firmy Vernitex. To miejsce, w którym znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma specjalizuje się w szczególności w mieszaniu farb. Zajmuje się tym profesjonalnie od kilkunastu lat. Tu uzyskasz idealny kolor, jak i najlepszą możliwą mieszankę dobraną do rodzaju podłoża.