niedziela, 20 sierpnia 2017 r., 11:56
Dołącz do zespołu Mielewczyk! Szukamy Managera ds. Sprzedaży
Firma Mielewczyk Spółka Jawna specjalizuje się w produkcji drobiu. W związku z ekspansją w Polsce i na rynkach zagranicznych poszukujemy wyjątkowych, pełnych entuzjazmu osób do jednego z naszych oddziałów w okolicach Sierakowic na stanowisko: MANAGER DS. SPRZEDAŻY.

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 16:24
Przeprowadzka międzynarodowa - czy zabierać się za nią samodzielnie?
Przeprowadzenie się do innego kraju to niemałe wyzwanie. Musimy przede wszystkim zaplanować swoją przeprowadzkę tak, aby była ona bezpieczna, szybka oraz wygodna, a przy tym nie generowała wysokich kosztów. Oczywiście, im więcej mamy do przewiezienia, tym więcej pracy nas czeka. Wobec tego, czy warto zabierać się za przeprowadzkę samodzielnie? A może lepiej skorzystać z pomocy firm przeprowadzkowych?

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 16:01
Jak duży dom potrzebujesz?
Podjęliśmy ważną życiową decyzję - będziemy budować dom. To wielka odpowiedzialność, zmieniająca dotychczasowe życie. Musimy jednak zastanowić się, jakiej wielkości dom będzie dla nas najlepszy?

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 15:49
Praca i życie w Norwegii
Norwegia wielu Polakom kojarzy się z zimnem, śniegiem, zorzą polarną i trollami czy innymi stworami z ludowych wierzeń Skandynawów. To zachęca turystów, aby odkrywać ten kraj. A jak wygląda pobyt na stałe w Norwegii i czy warto podjąć tam pracę?

czwartek, 17 sierpnia 2017 r., 19:16
Materace dla przyszłej mamy - jak wybrać?
Materace, choć pozbawione walorów dekoracyjnych, to jeden z najważniejszych elementów naszych mieszkań. Ich zadaniem jest zapewnienie nam komfortowego wypoczynku, a tym samym dobrego samopoczucia, zdrowia i energii w codziennym życiu. Sprawa staje się jeszcze poważniejsza, kiedy chodzi o przyszłe matki. Wszak w przypadku kobiet w ciąży na szali leży już nie tylko ich zdrowie, ale też zdrowie dziecka. Dlatego, w tym ważnym okresie, powinny one zwrócić szczególnie baczną uwagę na optymalne dostosowanie materaca do swoich potrzeb.

czwartek, 17 sierpnia 2017 r., 19:11
Dywany - w ekologicznym stylu
Dywany stanowią bardzo ważny element wystroju każdego wnętrza. Nadają mu przytulny charakter, ocieplają je, wyciszają i definiują charakter całej aranżacji. Aby jednak nasz dom był naprawdę zdrowy i przyjazny dla wszystkich mieszkańców, powinniśmy zwrócić baczną uwagę na materiały, z jakich zostały wykonane dywany. W ten sposób nie tylko zyskamy wspaniałe mieszkanie, ale też uczynimy ważny krok w kierunku ochrony środowiska. Najlepiej zatem wybierać pozbawione szkodliwych substancji dywany ekologiczne, kreując w ten sposób bezpieczną przestrzeń mieszkalną.

czwartek, 17 sierpnia 2017 r., 11:55
Kaszubskie Centrum Edukacji Vademecum - tu zdobędziesz wymarzony zawód i podniesiesz kwalifikacje
Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Podnieść kwalifikacje? Uzupełnić wykształcenie bądź też zdobyć zawód, który da ci gwarancję zatrudnienia? Zapoznaj się z ofertą Kaszubskiego Centrum Edukacji Vademecum w Kościerzynie. Placówka prowadzi nabór do liceum ogólnokształcącego i do szkół policealnych.

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 12:31
Uwaga! Zakaz wstępu do lasu
W związku ze zniszczeniami po burzy, która przeszła przez nadleśnictwo Lipusz w nocy z 11 na 12 sierpnia br. Nadleśnictwo Lipusz decyzją nadleśniczego nr 31/17 z dnia 13.08.2017 r. wprowadza całkowity zakaz wstępu do odwołania.

czwartek, 10 sierpnia 2017 r., 09:05
Disco pod Gwiazdami już w ten weekend w Stężycy
12 i 13 sierpnia w Stężycy odbędzie się jeden z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej. Disco pod Gwiazdami to impreza, na której wystąpią największe gwiazdy dance, disco i pop - zarówno polskie, jak i zagraniczne. Tych koncertów nie można przegapić! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji Polsat.

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 10:21
Ugo Projekt - nowa hurtownia okuć meblowych i paneli podłogowych. Nowoczesne meble na każdą kieszeń
Firma Ugo Projekt zaprasza do nowo otwartej hurtowni okuć meblowych i paneli podłogowych w Stężycy. W szerokiej ofercie sklepu świetnie zaopatrzą się zarówno producenci mebli, firmy, jak i klienci indywidualni. Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny gwarantowane.