wczoraj, 09:30
Ugo Projekt - nowoczesne meble na każdą kieszeń. Hurt, detal okuć meblowych
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

czwartek, 11 stycznia 2018 r., 13:00
Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny - ideologia
Zarówno Młodzież Wszechpolska, jak i Obóz Narodowo-Radykalny to dwa kontrowersyjne ugrupowania o poglądach nacjonalistycznych. Ich działalność skupia się w głównej mierze na organizowaniu pikiet i manifestacji, a także propagowaniu swojej ideologii wśród dzieci i młodzieży. Mimo szczytnych celów oba te ugrupowania są oskarżane o szerzenie faszyzmu i nazizmu. Pojawiają się nawet głosy, by zdelegalizować ich działalność społeczno-polityczną.

środa, 10 stycznia 2018 r., 09:23
Media Expert poszukuje nowych pracowników
Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce - poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w ponad 320 polskich miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ponad 7 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko doradcy klienta.

poniedziałek, 8 stycznia 2018 r., 12:40
Interesujące miejsca w Polsce
W Polsce jest bardzo dużo ciekawych miast do zwiedzania. W dzisiejszych czasach do spełnienia naszych marzeń wystarczy posiadanie auta i GPS. Warto również zaopatrzyć się w książki z ciekawymi miastami. Teraz tylko wybrać odpowiedni termin, zabrać pieniążki przeznaczone na ten cel i ruszać w drogę.

poniedziałek, 8 stycznia 2018 r., 10:40
Podziękowania za udział w pogrzebie śp. Jana Lehmanna
2 stycznia 2018 r. do Domu Ojca na wieczny spoczynek udał się śp. Jan Lehmann z Puzdrowa. Rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych i ceremonii pogrzebowej.

poniedziałek, 8 stycznia 2018 r., 10:02
Podziękowania dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
Rodzina śp. Jana Lehmanna składa podziękowania zespołowi medycznemu Oddziałów Onkologii Klinicznej i Chemioterapii Dziennej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

piątek, 5 stycznia 2018 r., 10:00
Disco Stars Live - rejs do Szwecji z Shazzą i Andre
Jest niekwestionowaną królową disco polo. Jej przeboje zna każdy fan gatunku i nie tylko. Już 27 stycznia Shazza, bo o niej mowa, wystąpi na pokładzie promu Stena Line. towarzyszyć jej będzie ze swoimi hitami Andre. Wybierz się w niezapomniany, dwudniowy rejs do Szwecji z przebojami w rytmach disco polo. Z pewnością nie zapomnisz tej imprezy.

środa, 3 stycznia 2018 r., 14:31
Czym kierować się przy wyborze materiałów do budowy domu?
Budowa domu jest decyzją na całe życie. Budowa domu to również ostatni punkt długiej i mozolnej pracy architekta. W projekcie najczęściej jest określone w jakiej technologii powinien być zbudowany dom. Już na samym początku inwestycji, kiedy projekt dopiero ma powstać powinniśmy już zorientować się jaki materiał budowlany jest dla nas najbardziej odpowiednim. Wybór odpowiedniego materiału do budowy domu zależy nie tylko od naszego gustu, lub od wad i zalet wybranej technologii, w głównej mierze wybór materiału do budowy zależy od zasobności naszego portfela.

wtorek, 2 stycznia 2018 r., 14:38
Kondolencje dla rodziny śp. Jana Lehmanna
Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci ojca - naszej redakcyjnej koleżance Ani Lehmann i jej rodzinie składa redakcja portali kartuzy.info i kościerski.info.

wtorek, 2 stycznia 2018 r., 11:56
Ruszyły wyprzedaże w Centrum Riviera
Nowy Rok, nowe wyprzedaże! Kurtki, buty, ciepłe swetry, a może ulubione kosmetyki czy elektronika? Z początkiem roku w Centrum Rivera ruszyły wyjątkowe promocje.