wczoraj, 04:56
Nissan uderzył w drzewo i spadł ze skarpy. 28-letni pasażer nie żyje. Kierująca pijana
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z wtorku na środę na trasie Nowa Karczma - Skrzydłowo. Nissan uderzył tam w drzewo, a następnie spadł ze skarpy. Śmierć na miejscu poniósł 28-letni mężczyzna - pasażer pojazdu. Dwie osoby zostały ranne. Kierująca samochodem 19-latka była pod wpływem alkoholu.

wtorek, 21 listopada 2017 r., 10:54
Kościerzyna. Ukradły portfel - trzy czterdziestolatki z zarzutami
44-letnia i dwie 47-letnie mieszkanki Kościerzyny odpowiedzą za kradzież portfela z dokumentami. Przestępstwa tego miały dopuścić się na terenie jednego z marketów w Kościerzynie. I to właśnie między innymi dzięki ochronie sklepu poszkodowana odzyskała portfel wraz z zawartością, a kobiety odpowiedzą za przestępstwo, którego miały się dopuścić.

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 09:19
Korne-Bytów. Dachowanie na K20. 31-letni kierujący pijany i z zakazem
Stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Został przetransportowany do szpitala. Jak się jednak okazało, doznane obrażenia nie są jednym zmartwieniem 31-latka. Wydmuchał on bowiem ponad dwa promile alkoholu, a za kierownicę pojazdu wsiadł mimo obowiązującego go sądowego zakazu.

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 09:05
Powiat. Zderzenie z dzikami - 22-latek i 19-latek w szpitalu
Aż do dwóch zdarzeń z udziałem dzików doszło w miniony weekend na drogach powiatu kościerskiego. W piątek na trasie Korne-Bytów dwa dziki wbiegły na jezdnię wprost pod audi, w niedzielę w Chwarzenku kierujący pojazdem 22-latek chcąc uniknąć uderzenia w zwierzęta, zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

niedziela, 19 listopada 2017 r., 15:56
Szumleś Szlachecki. Seat uderzył w drzewo
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla podróżujących seatem zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Nowa Karczma - Szumleś Szlachecki. Seat wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

wtorek, 14 listopada 2017 r., 10:26
Kościerzyna. 13-latek potrącony na przejściu dla pieszych
13-letni chłopiec został przetransportowany do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych został potrącony przez audi, którym kierował 25-latek. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców, jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejścia dla pieszych i kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania.

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 11:06
Nastolatek ukradł rower i sprzedał go w lombardzie
Rower o wartości 1.200 zł padł łupem 18-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Jednoślad ukradł z jednej z posesji w Kościerzynie, a następnie sprzedał go w lombardzie. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

piątek, 10 listopada 2017 r., 18:21
Silny wiatr nad Kaszubami - wydano ostrzeżenie
W piątek wieczorem i nocą oraz w sobotnie przedpołudnie na Pomorzu wystąpić ma silny wiatr. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

piątek, 10 listopada 2017 r., 17:28
Kościerzyna. 14-latka potrącona przez forda
W rejonie Galerii Wybickiego w Kościerzynie w piątkowe popołudnie doszło do potrącenia 14-letniej pieszej. Na miejscu zdarzenia trwa akcja ratownicza oraz wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

wtorek, 7 listopada 2017 r., 09:52
Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Volkswagen zderzył się tam z fiatem.