wczoraj, 22:33
Kościerzyna. Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Szopińskiego
Trwa akcja ratownicza na ulicy Szopińskiego w Kościerzynie, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jeden z kierujących wyjeżdżając z parkingu wymusił pierwszeństwo przejazdu. Jedna osoba została zakleszczona w pojeździe.

wtorek, 28 marca 2017 r., 11:48
23-latek znęcał się nad ojcem, musiał wyprowadzić się z domu
Zarzut pobicia i znęcania się nad ojcem usłyszał 23-letni mieszkaniec gminy Nowa Karczma. Wobec mężczyzny śledczy zastosowali środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do osoby pokrzywdzonej.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:50
Wypadek podczas zawracania. Ranny 40-latek
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór na trasie Kościerzyna - Nowa Karczma. Kierujący mercedesem podczas wykonywania manewru zawracania zderzył się tam z golfem.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:40
Kościerzyna. 32-latek przewrócił się na motorowerze - wydmuchał dwa promile alkoholu!
W piątkowy wieczór służby interweniowały na ulicy Gałczyńskiego w Kościerzynie, gdzie motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. 32-letni kierujący pojazdem wydmuchał około dwóch promili alkoholu!

czwartek, 23 marca 2017 r., 11:31
Kościerzyna. Scanią uszkodzili ogrodzenie - dwaj kierowcy kompletnie pijani
Zgłoszenie o uszkodzeniu ogrodzenia jednej z posesji w Kościerzynie tamtejsi policjanci otrzymali w poniedziałkowe popołudnie. Po przybyciu na miejsce zastali dwóch kierowców pojazdu. Żaden z nich nie był jednak trzeźwy. Jeden wydmuchał ponad dwa promile, drugi około trzech promili alkoholu.

środa, 22 marca 2017 r., 14:58
Grabowo - Puc. Zderzenie audi z alfą romeo
W środowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Grabowo Kościerskie - Puc. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

środa, 22 marca 2017 r., 14:35
Kościerzyna. Mercedesem w audi - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie ma trasie Kościerzyna - Nowy Klincz. Mercedes uderzył tam w audi.

wtorek, 21 marca 2017 r., 09:52
Kalisz. Pożar w stajni
W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze w Kaliszu. W tamtejszej stajni zapaliła się drewniana szafka, która znajdowała się w bliskich sąsiedztwie pieca. Kilka godzin wcześniej strażacy gasili pożar w kotłowni w Dziemianach.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 11:38
Ponad sto mandatów i trzy zatrzymane prawa jazdy
Trzy zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie prędkości i ponad sto mandatów karnych - to bilans policyjnej akcji, którą kościerscy funkcjonariusze prowadzili od środy do piątku. Podczas trzydniowej akcji mundurowi poddali także badaniu na zwartość alkoholu w organizmie ponad 250 kierujących.

piątek, 17 marca 2017 r., 12:07
Skorzewo. Chciał wypróbować motocykl przed zakupem - trafił do szpitala
21-latek został poszkodowany wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Skorzewie. Jadąc motocyklem, stracił nad nimi panowanie, w następstwie czego przewrócił się.