sobota, 18 października 2014 r., 20:12
Kandydaci do Rady Gminy Karsin
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Karsin. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem 30, co daje średnio po dwóch chętnych na jeden mandat. Przedstawiamy kompletne listy zgłoszone przez cztery zarejestrowane komitety.

piątek, 17 października 2014 r., 09:02
Kandydaci do Rady Gminy Liniewo
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Liniewo. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem 35, co daje średnio 2,3 chętnych na jeden mandat. Przedstawiamy kompletne listy zgłoszone przez trzy zarejestrowane komitety.

czwartek, 16 października 2014 r., 18:49
Kandydaci do Rady Miasta Kościerzyna
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Miasta Kościerzyna. Do zdobycia jest w sumie 21 miejsc w dwudziestu jeden, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem aż 124, co daje średnio sześć chętnych na jeden mandat. Przedstawiamy kompletne listy zgłoszone przez dziesięć zarejestrowanych komitetów.

czwartek, 16 października 2014 r., 08:18
Kandydaci do Rady Gminy Dziemiany
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Dziemiany. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem aż 31, co daje średnio po dwóch chętnych na jeden mandat. Przedstawiamy kompletne listy zgłoszone przez sześć zarejestrowanych komitetów.

środa, 15 października 2014 r., 12:21
Kandydaci do Rady Gminy Kościerzyna
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Kościerzyna. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem aż 64, co daje średnio po czterech chętnych na jeden mandat. Przedstawiamy kompletne listy zgłoszone przez 20 zarejestrowanych komitetów.

wtorek, 14 października 2014 r., 17:13
Rozpoczęliśmy wyborcze odliczanie!
W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, z myślą o naszych Czytelnikach uruchamiamy specjalny dział. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was pełnym i wszechstronnym kompendium wiedzy oraz źródłem informacji zarówno na temat członków samorządu mijającej kadencji, jak i osób które widzą się u steru lokalnych gmin i powiatu w latach 2014-2018.

wtorek, 14 października 2014 r., 16:59
Kandydaci do Rady Gminy Nowa Karczma
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Nowa Karczma. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Liczba potencjalnych rajców sięgnęła tym razem 30, co daje średnio po dwóch chętnych na jeden mandat. Nazwiska dwojga radnych już znamy!

wtorek, 14 października 2014 r., 12:05
Kandydaci do Sejmiku Województwa Pomorskiego
Znane są nazwiska osób, które będą ubiegać o mandat radnego Sejmiku Województwa Pomorskiego. Naszym mieszkańcom przyjdzie wybierać kandydatów w okręgu nr 4 (pow. kartuski, kościerski, starogardzki i gdański), gdzie do zdobycia jest sześć mandatów.

niedziela, 12 października 2014 r., 16:43
Kolejny kandydat na burmistrza Kościerzyny
Zapowiada się zacięta walka o stanowisko burmistrza Kościerzyny. W szranki z urzędującym włodarzem miasta stanie nie tylko Marcin Modrzejewski, ale też Michał Majewski. Jeśli zwycięży, przy współpracy z mieszkańcami i przedsiębiorcami zamierza dążyć do zrównoważonego rozwoju miasta.

czwartek, 2 października 2014 r., 20:52
Marcin Modrzejewski wraca do gry. Będzie kandydował na burmistrza
Marcin Modrzejewski, były burmistrz Kościerzyny, zamierza wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych. O urząd burmistrza chcę ubiegać się z listy Inicjatywy dla Kościerzyny.